Pradinis / Kinas, muzika, TV / Daina Ukrainai: „Eurovizijos“ atrankų dalyvė Gabrielė Goštautaitė išleido dainą Ukrainai padedančioms organizacijoms paremti

Daina Ukrainai: „Eurovizijos“ atrankų dalyvė Gabrielė Goštautaitė išleido dainą Ukrainai padedančioms organizacijoms paremti

Prie savo talentu palaikymą Ukrainai reiškiančių menininkų prisijungė ir atlikėja Gabrielė Goštautaitė, pristatanti muzikinį kūrinį „Yellow and Blue“. Pozityvia ir šilta daina atlikėja skatina aukoti Ukrainai ir jos žmonėms padedančioms organizacijoms.

„Tokiu sunkiu laikotarpiu muzika ar menas apskritai, atrodo, netenka svarbos, nes reikšminga lieka tik artimųjų sveikata ir saugus prieglobstis. Tačiau iš įvairios nufilmuotos medžiagos matome, kad žmonės su namais atsisveikina grodami fortepijonu, dainuoja ir gieda himnus slėptuvėse. Tad, kad ir kaip būtų sunku, muzika suteikia vilties, stiprybės“, – apie meno svarbą tokiu metu sako atlikėja G. Goštautaitė ir priduria, jog daina nori perduoti klausytojams šviesos ir tikėjimo, kad susivieniję galime nuveikti labai daug.

Pasak kūrėjų, daina „Yellow and Blue“ parašyta kaip „vilties ir atkūrimo“ daina. Stengtasi, kad ji ir muzikinis vaizdo įrašas išlaikytų pozityvią dvasią. „Nenorėjome rodyti per daug tragedijos, nes tragedija vizualiai, muzikaliai ir taip dažna. Todėl labiau įkvėpė tai, ką daro pats prezidentas V. Zelenskis – išlaiko drąsą, pasitikėjimą ir optimizmą“, – sako dainos autorius profesorius Dario Martinelli. 

Prie dainos ir vaizdo klipo kūrimo prisijungė ir Kauno technologijos universiteto studentai bei kolegos iš Italijos. Kūrybinė komanda: Gabrielė Goštautaitė – vokalas, Justas Pilibaitis – pianinas, Tadas Petkevičius-Grajauskas – elektrinė gitara, Edvinas Valaitis – bosinė gitara, Dario Martinelli – akustinė gitara ir klavišai, Paolo Bucciarelli – mušamieji. Dainos autorius – Dario Martinelli, garso inžinierius – Edvinas Valaitis. Daina buvo įrašyta Kauno technologijos universiteto garso įrašų studijoje.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top