Pradinis / Kinas, muzika, TV / Dainininkė Diana Dargienė: „Dėmesys daug svarbesnis už brangiausias dovanas“

Dainininkė Diana Dargienė: „Dėmesys daug svarbesnis už brangiausias dovanas“

Jei reikėtų, atlikėja Diana Dargienė dėl dukros Unės paaukotų ir dainininkės karjerą. Mamos atsidavimas stebina: kelerius metus dukrelę iš namų Panevėžyje ji vežiojo į būrelius Vilniuje. Nuo rudens mažoji lanko Vilniaus prancūzų mokyklą, taigi kelionės iš Panevėžio į Vilnių dar padažnėjo. „Viskas, dabar jau kraustomės, radome namus Vilniuje“, – per „Lietuvos ryto“ televizijos žaidimo „Šeima – jėga“ filmavimą pašnabždėjo Diana.

Su mama scenoje dažnai pasirodanti Unė televizijos studijoje demonstravo ne tik dainininkės talentą, bet ir prancūzų kalbos gebėjimus. „Ji gabi kalboms“, – gyrė dukrelę mama ir sakė, kad Unė nori visur dalyvauti. Jai įdomu ir dainuoti, ir šokti, ir mokytis kalbų, ir slidinėti, ir lankyti sergančius vaikus ligoninėje. „Kai darome tiek daug, neliko nieko kita, tik pagalvoti apie naujus namus Vilniuje“, – šypsosi dukros lavinimui atsidavusi mama.

Dėl savo mažosios gražuolės viską padarytų ir tėtis, viešumoje rodytis itin nemėgstantis verslininkas Vilius Dargis. Tai Unė jį prikalbėjo dalyvauti „Šeimos – jėgos“ laidoje. „Duktė niekada nedalyvauja renginiuose, kurie jai nepatinka“, – sako mama Diana ir pasakoja, kaip stipriai jos mergaitę sujaudino pasirodymas organizacijos „Mamų unija“ surengtame labdaros koncerte.

Prieš aštuonerius metus sukūrę šeimą Vilius ir Diana neseniai mokytis į Ameriką išleido Dianos sūnų Matą. „Labai jo ilgimės“, – sako dainininkė ir priduria, kad Matą svetimoje šalyje priėmė puiki šeima.

Tėtis Vilius labai stengiasi palaikyti ir padrąsinti savo dainininkes. „Bėda tik ta, kad drąsinti dažniausiai reikia mamą, o ne Unę“, – juokiasi vyras ir tikina šeimą itin branginantis. Verslo reikalais daug keliaujantis Vilius stengiasi, kad retos akimirkos kartu būtų ypatingos. Šeima kiekvienais metais slidinėja kalnuose, per atostogas kartu važinėja riedučiais ar stato palapinę prie ežero.

„Vilius pakerėjo mane savo gražiu dėmesiu, atvirumu, – prisipažįsta Diana. – Tai vyras, kuris supranta, kad moteriai dėmesys yra daug svarbiau už brangiausias dovanas.“

Kokią Valentino dienos dovaną mylimai moteriai yra paruošęs, Vilius, žinoma, neišduoda. Tačiau vieną iš tokių Diana itin brangina – vyro iš Vatikano parvežtą tikrų perlų rožinį.

Parengė Dalia Meškauskaitė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top