Pradinis / Žmonės / Darius Kasparaitis: „Pagaliau supratau, kas yra tikroji laimė“

Darius Kasparaitis: „Pagaliau supratau, kas yra tikroji laimė“

Žinomiausio Lietuvos ledo ritulininko Dariaus Kasparaičio namuose Majamyje LNK laidos „Bus visko“ komanda lankėsi vos prieš keletą savaičių.  Darius jiems atvėrė duris į savo kasdienybę bei išskirtiniame interviu atviravo apie buvusias žmonas, ašaras, skyrybų priežastis, uždirbtus milijonus ir pasikeitusį požiūrį. 

Nuoširdžiame interviu Darius prisimena akimirką, kai būdamas vaikas suprato, jog yra azartiškas, o svarbiausia – komandos žmogus. „Niekada nepamiršiu, kai per televiziją rodydavo vaikų žaidynes, rungtyniaudavo komandos. O aš turėjau savo mylimiausią, kuri pralošė. Įeina mama į kambarį, o aš verkiu. Klausia manęs, kas nutiko. Sakau, kad mano komanda pralošė… Prisimenu tą momentą, nes visada labai norėjau laimėti ir būti geriausiu žaidėju.“

Dabar Darius gyvena nuostabų šeiminį gyvenimą, yra geriausias tėvas ir puikus vyras. Beje, tik sukūręs trečią šeimą užsitarnavo tokius epitetus. Jis pripažįsta, kad dėl prieš tai buvusių skyrybų kaltas ne kas kitas, o tik jis pats.

„Jei nesikeisi pats, keisi žmonas kiekvienais metais. Aš galvodavau, kodėl jos visos vienodos. Iš kitų šalių, o problemos tos pačios. Ir tik dabar supratau, kad tai ne žmonų, o mano problema. Kad aš ne taip elgiausi. Bet šiandien esu labai laimingas. Man pasisekė, nes turiu savo žmoną Lizą“, – pasakoja D. Kasparaitis.

Būtent su žmona Liza Darius šiandien augina net keturis vaikus ir yra priėmęs kai kuriems vyrams tikriausiai nelabai suprantamą sprendimą: jau kelerius metus vyras laiką leidžia namie su savo vaikais. Ir sako, kad tai – geriausias sprendimas jo gyvenime.

„Mane labai daug išmokė vaikai – ramybės ir kantrybės. Suprantu, kodėl kartais vyrai bėga iš namų. Sunku būti namie. Aš maniau, kad lengva. Duodi moteriai pinigų, tegul būna namie ir auklėja. Ir tik pats su jais pabuvęs supratau, ką tai reiškia. Dabar aš suprantu visas mamas.“

Kai Darius pajautė, kas yra šeiminė laimė, pasikeitė ir jo požiūris į uždirbamus pinigus. Vyras teigia iššvaistęs savo milijonus nežinia kam bei visada jautęs pareigą už visus mokėti, pirkti brangiausius daiktus ir važinėti tik su prabangiais automobiliais. O šiandien viskas kitaip.

„Nežinojau, ką reiškia pinigai. 10 ar 20 tūkstančių dolerių – koks skirtumas? Dabar suprantu, kad 10 tūkstančių yra dideli pinigai. Sunku juos uždirbti. Sportininkai nelabai supranta, kiek normaliam žmogui kainuoja uždirbti tuos pinigus. Kaip sunkiai reikia eiti į darbą. Aš dabar gaunu daugiau malonumo iš gyvenimo nei važinėdamas prabangiomis mašinomis ar vaikščiodamas į prabangius restoranus. Vis galvodavau: kodėl aš toks nepatenkintas? Ir supratau, kad tikroji laimė – vaikai ir geri santykiai su žmona.“

Laidos „Bus visko“ žiūrovams Darius surengė ekskursiją po namus, papasakojo apie savo naujus verslus ir neseniai atrastą kuklumą.

LNK

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top