Pradinis / Sportas / Daviso taurės turnyro dalyvis Lukas Mugevičius: „Palyginti su Norvegija, Lietuva yra tikra teniso šalis“

Daviso taurės turnyro dalyvis Lukas Mugevičius: „Palyginti su Norvegija, Lietuva yra tikra teniso šalis“

avgi-0725Lietuvos teniso rinktinės kova su Norvegijos sportininkais 19-mečiui Vilniaus teniso akademijos auklėtiniui Lukui Mugevičiui buvo jau šeštasis Daviso taurės etapas, kuriame jis dalyvavo. Per šį laiką Lietuvos rinktinėje jaunasis tenisininkas yra sužaidęs 11 mačų. „Žinoma, su kiekvienu pasirodymu jaudinuosi vis mažiau ir tvirčiau stoviu aikštelėje. Visada jaučiu komandos draugų ir žiūrovų palaikymą. Tai labai padeda susitvarkyti su emocijomis“, – pasakojo L. Mugevičius.

Lygindamas Daviso taurės varžybas ir sąlygas žaisti tenisą Lietuvoje ir Norvegijoje, L. Mugevičius teigia, kad, palyginti su Norvegija, Lietuva yra tikra teniso šalis. Susidomėjimas tenisu Norvegijoje nedidelis. „Iš pažiūros atrodė, kad lietuvių arenoje daugiau nei norvegų. Nepalyginsi su atmosfera, buvusia SEB arenoje per mačą su Didžiąja Britanija ar Šiauliuose per susitikimą su Kipru. Jausmas žaisti stebint tiek žiūrovų fantastiškas“, – dalijosi įspūdžiais sportininkas.

Kitame Daviso taurės etape Lietuvos atstovai susitiks su Pietų Afrikos Respublikos rinktine. Lietuvos rinktinė jau pradėjo planuoti artėjantį susitikimą. Laukia ilga ir varginanti kelionė, tad visi rinktinės nariai stengsis atvykti kuo anksčiau, kad galėtų aklimatizuotis. Pietų Afrikos Respublikos komanda yra tikrai gera. Tačiau lietuviai ketina vykti pajėgiausios sudėties ir iškovoti dar vieną pergalę.

L. Mugevičius jau šį ketvirtadienį išvyksta į Turkiją, ten žais iš eilės trijų „ITF Futures“ serijos turnyrų kvalifikaciniuose mačuose. „Metų pradžioje būna mažai turnyrų, į juos atvyksta daugiau gerų žaidėjų, todėl pranašauti, kaip seksis, nesiryžtu. O viso sezono planai – norėčiau dar gerokai pakilti reitingo laipteliais. Daug dirbsiu, ir sezonas parodys, kiek patobulėjau“, – sakė Vilniaus teniso akademijos auklėtinis.

L. Mugevičius yra vienas perspektyviausių jaunųjų Lietuvos tenisininkų. Praėjęs sezonas sportininkui buvo itin sėkmingas: Lukas iškovojo pirmuosius ATP taškus, tris kartus pateko į „ITF Futures“ vienetų varžybų ketvirtfinalius, vieną kartą žaidė „ITF Futures“ varžybų finale, įveikė daug pajėgesnį varžovą Artiomą Smirnovą (ATP 376). Šiuo metu geriausių pasaulio tenisininkų reitinge L. Mugevičius užima 962 poziciją.

„Teniso pasaulio“ informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top