Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Derliaus šventė Adomynėje

Derliaus šventė Adomynėje

Kupiškio rajono kultūros centro Adomynės padalinyje šį antradienį žaismingai krintant klevų lapams netikėtai uždainavo ruduo! Jau nuo pat ryto Adomynės dvaro kieme sukosi ir tūpčiojo Adomynės padalinio kultūrinės veiklos administratorė Rima Lapienienė su pagalbininkais: reikėjo susodinti dėdės Derliaus palydą ir jam pačiam garbingą vietą suruošti. Adomynės pagrindinės mokyklos mokinukai veją nuklojo floristiniais kilimais, o kur fantazijos pritrūko – išdykėlis vėjas spalvotais rudeniniais lapais padabino.

Taip pasipuošęs senasis dvaras, pakvipęs šeimininkių su meile keptais pyragais, pusiaudienį sulaukė Derliaus šventės dalyvių. Nešini įspūdingo dydžio ir formų morkomis, bulvėmis, cukinijomis, moliūgais, iš įvairiausių vaisių ir daržovių sukūrę kompozicijas skubėjo vaikai, jiems padėti turėjo rūpestingos mamytės, o kai kam ir močiutės. Adomynės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai parodė meninę programėlę, vyresnieji pristatė rudeninius tiriamuosius darbus, smagiai žaidė ir linksminosi rudens sutiktuvių ir darbų pabaigtuvių šventėje.

Skambant rudens melodijoms šventė baigėsi gurkšnojant karštą arbatą ir ragaujant skaniuosius pyragus. Patys aktyviausi, išradingiausi ir darbščiausi buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldumynais – kad ruduo linksmesnis ir žiema šiltesnė būtų!

kupiskiokultura.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top