Pradinis / Grožis ir mada / Diana Vapsvė apie kolekcijos „Domino“ pristatymą: „Tai bus tarsi mano istorija“

Diana Vapsvė apie kolekcijos „Domino“ pristatymą: „Tai bus tarsi mano istorija“

Kovo 13 d. dizainerė Diana Vapsvė sporto, pramogų ir verslo centre „Forum palace“ pristatys naujausią savo darbų kolekciją „Domino“.

„Domino mano gyvenime reiškia ne tik žaidimą, − užsimena autorė. − Šį pristatymą brandinau ne vienus metus. Ir pagaliau jis virsta kūnu!“

Vienam svarbiausių kūrybinių projektų D. Vapsvė skiria ypatingą dėmesį. Būtent todėl kūrėja šiemet pati rūpinasi kolekcijos pristatymo režisūra ir choreografija.

„Tai bus tarsi mano istorija. Tai, kas man yra labai svarbu. Tai, ko anksti netekau. Tai, ką su didžiuliu džiaugsmu atradau“, − užsiminė dizainerė.

Kolekcijoje ypač pagarbią vietą užima marškiniai. Netikėtų kirpimų dažnai vyriškais vadinami drabužiai bus pristatomi kaip vienas pagrindinių kasdienės aprangos elementų. Ilgi ir trumpi, juodi ir balti, keisti ir kažką primenantys – Diana Vapsvė savo gerbėjus ketina gerokai nustebinti.

Dizainerė su šypsena sako – greta klasikinių spalvų įsitaisys ir rožinė. Jai kolekcijoje teks simbolinis džiaugsmo, atradimų ir nerūpestingumo vaidmuo.

Daug dėmesio bus skirta ir diržams, apjuosiantiems ne tik modelių liemenis, bet ir pečius ar krūtinę. „Vyks tikras žaidimas su šiuo aksesuaru“, − atviravo dizainerė.

Daugiau nei 80 modelių podiumu žygiuos be pertraukos. Jų pasirodymu rūpinasi Renata Mikailionytė. „Domino“ kolekcijos veidas – garsi manekenė Meda Jonaitytė.

„Manęs dažnai klausia, kokios bus naujojo sezono mados tendencijos. Tačiau atsakyti į tai nėra paprasta. Juk kiekvienas dizaineris kuria skirtingai ir akcentuoja tai, kas aktualu jam“, − sakė D. Vapsvė.

Uždarame vakare, kuriame dalyvaus apie 600 kviestinių svečių, bus paskelbta ir apie dar vieną naujieną – „V. Desire“ prekės ženklas nuo šiol tiesiog vadinsis Dianos Vapsvės vardu.

Nuotraukų autorė Gertrūda Varnaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top