Pradinis / Grožis ir mada / Dizainerio Roberto Kalinkino jaukus vakaras kolegoms ir draugams

Dizainerio Roberto Kalinkino jaukus vakaras kolegoms ir draugams

Pirmąkart po sūnaus gimimo viešumoje pasirodydamas dizaineris Robertas Kalinkinas į jaukų vakarą sukvietė draugus ir kolegas, su kuriais pastaraisiais metais jį siejo ne tik draugystė, bet ir įvairūs drauge vykdomi projektai.

„Absoliuti dauguma mano draugų yra ir darbo kolegos, su kuriais neretai suveda įvairūs projektai. Tad smagaus darbo drauge netrūksta, o tiesiog draugiškam pasibuvimui laiko pastaruoju metu rasti sunku. Tad pagalvojau, kad dabar bus puiki proga tai padaryti čia ir kartu padėkoti visiems, su kuriais teko malonumas šiais metais dirbti“, – sakė R. Kalinkinas.

Vakaro muzikinę atmosferą kūrė Giedrė Kilčiauskienė ir Andrei Polevikov su harmoninga džiazo programa. Šiam vakarui vokalistė pasirinko vienetinę, rankų darbo R. Kalinkino suknelę iš juodų plunksnų.

Renginio vieta taip pat pasirinkta neatsitiktinai: prekybos centre „Mada“ esantis audinių kompleksas „Audinių galerija“ – tekstilės meka bet kuriam dizaineriui. „Su „Audinių galerija“ pradėjome bendradarbiauti vos jai atvėrus duris – lygiai prieš metus. Džiugu matyti, kad auga jie, augame ir mes. Tad simboliškai paminėjome „Audinių galerijos“ vienų metų gimtadienį ir savo bendradarbiavimo sukaktį“, – priduria dizaineris.

Prie žvakių šviesos besibaigiančius metus aptarė muzikantas Justinas Jarutis su drauge modeliu Justina Čėsnaite, plaukų meistras Valerij Gigevič, radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė, modeliai Jonas Stankevičius ir Gytis Reiteris, „Audinių galerijos“ atstovai.

Paklaustas, kaip sekasi pirmaisiais tėvystės mėnesiais, R. Kalinkinas tik šypsosi: „Viskas klostosi puikiai. Tai tokia natūrali būsena, tarsi kitaip niekada ir nebuvo. Bemiegių naktų, žinoma, padaugėjo, tačiau man jos malonios. O dienas taip pat leidžiame drauge: mažasis jau visur keliauja su mumis – ir į darbą, ir į susitikimus. Po sūnaus gimimo darbai nesustojo, jie tik prisiderino prie naujo paros ritmo.“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top