Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kinas, muzika, TV»Donatas Montvydas – apie žaviausias mylimosios savybes ir piršlybas ant dangoraižio stogo
Kinas, muzika, TV

Donatas Montvydas – apie žaviausias mylimosios savybes ir piršlybas ant dangoraižio stogo

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Artėjant įsimylėjėlių taip laukiamai šv. Valentino dienai, laidos „Pasaulis pagal moteris“ komanda skuba dalytis gražiausiomis meilės istorijomis. Viena iš jų – atlikėjo Donato Montvydo ir jo žmonos Veronikos, kurie šiuo metu laukia antrojo vaikelio gimimo.

Donato akys kaip visada švyti, tačiau jose matyti dar daugiau liepsnelių nei įprastai. Tai – antrojo vaikelio, gimsiančio vos už mėnesio, laukimas. „Laukiasi ne ji, o mes“, – pabrėžia Donatas ir sutinka, kad šiuo metu dar didesnė dalis jo širdies yra namuose kartu su šeima.  „Viskas taip susidėliojo, kad koncertinis turas sutaps su vaikelio gimimu kovo mėnesį, todėl nenustebkite, jeigu, būdamas kur nors Plungėje ar Rietave, nespėsiu su jumis atsisveikinti ir iš karto po koncerto skriesiu į Vilnių“, – šypsosi esamas ir būsimas tėvelis. Šiandien jis spinduliuoja branda ir pasitikėjimu – juk į pasaulį ateina jau antroji atžala.

Paklaustas, kuo labiausiai sužavėjo Veronika, Donatas nedvejoja, kad tai buvo ypatingas moteriškumas. „Ir kuo toliau, tuo labiau jis atsiskleidžia. Su kiekviena diena, su kiekvienu mūsų gyvenimo iššūkiu“, –  pabrėžia mylintis vyras. Žinoma, Donatas pripažįsta, kad pačioje pradžioje, kaip ir daugelį, labiausiai pirmyn varo aistra. „Bet ji juk neatsiejama nuo to paties moteriškumo“, –  papildo pašnekovas. Dar tolesnis santykių etapas, pasak Donato, – pagarba, o į ją turėtų tilpti viskas: žavėjimasis tiek išoriniu, tiek vidiniu moteriškumu, pagarba žmogaus slapčiausiam pasauliui, pagarba kiekvienam jo pojūčiui, nuolatinis galvojimas: „O kaip ji dabar jaučiasi?“

Donato romantiškumo galėtų pavydėti kiekviena mylimoji. Pajautęs, kad atėjo tinkamas metas „pralaužti simpatijų ledus“, Donatas Veroniką pabučiavo tiesiog ant scenos, matant visiems žiūrovams. „Galvojau, kad arba bus labai gerai, arba labai blogai, – prisimena Donatas, – bet buvo labai gerai.“

Dar vienas romantiškos Donato prigimties pavyzdys, kurį jis papasakos šeštadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“, – piršlybos ant dangoraižio stogo Japonijoje. Donatas kalba apie tai svajingai, tačiau leidžia suprasti, kad romantika jiems – ne tam tikrų progų priedas, o nuolatinė gyvenimo palydovė.

Donatas sutinka, kad ruošimasis turui ir vaikelio laukimas neatsiejami vienas nuo kito, todėl daugelis akordų tikrai bus ypač švelnūs ir jausmingi.  „Mano muzika visada yra susijusi  su mano gyvenimu, todėl kitaip ir negalėtų būti, – šypsosi Donatas ir sėda prie fortepijono išduoti vienos iš ruošiamų melodijų.

TV3 nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisVasario 16-osios renginiai Kaune
Kitas straipsnis Trinta grybų sriuba su bri sūriu

Susiję straipsniai

„ČIURLIONIO PALIESTI“ – DIALOGAS SU M. K. ČIURLIONIO IDĖJOMIS

20 balandžio, 2026

LUX Europos kino programoje – „Oskaru“ ir kitais apdovanojimais įvertinti filmai

17 balandžio, 2026

Jaunoji lietuvė Gabrielė Butkaliuk dainuoja Carnegie Hall: istorija prasidėjo nuo šeimos svajonės

11 kovo, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.