Pradinis / Renginiai, pramogos / Donny Montell koncertas: E. Dragūno atvykimas sraigtasparniu ir ypatingas muzikinis šou

Donny Montell koncertas: E. Dragūno atvykimas sraigtasparniu ir ypatingas muzikinis šou

Jau šį vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienintelis garsaus dainininko Donny Montell šou, kuriame žada kartu pasirodyti ir skandalingasis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas. Tiesa, organizatoriams vis dar lieka daug klausimų dėl skandalingo atlikėjo pasirodymo, nes tuo pačiu metu vyks ir SEL grupės koncertas Klaipėdoje.

D. Montvydas. Fotografas Rytis Šeškaitis

Vienas ambicingiausių dainininko D. Montvydo šou per pačias Kalėdas žada būti išties ypatingas. Skambiu pavadinimu – „Kalėdos LIVE Cirkas“ – garsus vyras kartu su šio muzikinio šou režisieriumi Vytautu Rumšu jaunesniuoju žada susirinkusius nukelti į cirką. Čia bus pademonstruotas ne vienas cirko pasirodymas su „Lietuvos talentų“ nugalėtoju, žonglieriumi Kasparu Bujanausku priešaky, kojūkininkais bei kaskadininkais.

Tiesa, liekant kiek mažiau nei 10 valandų iki didžiojo šou, organizatoriai atskleidžia ir daugiau detalių. Vos prieš keletą dienų, pristačius Donny Montell ir grupės SEL lyderio E. Dragūno bendrą kūrinį „Nieko verta“, šis „YouTube“ platformoje ne tik tapo populiariausias, bet ir per 3 dienas pasiekė rekordą – surinko 1 milijoną peržiūrų per tokį trumpą laiką.

Organizatoriai intriguoja, kad šį vakarą susirinkę žmonės į Kauno „Žalgirio“ areną turės progą ne tik išgirsti šį kūrinį, bet ir išvysti abu garsius dainininkus.

„Egidijus į Kauno areną tiesiai iš Klaipėdoje vyksiančio koncerto turėtų atskristi sraigtasparniu. Tiesa, stebint dabartines orų sąlygas, darosi šiek tiek neramu – jos yra nepalankios skrydžiui su šia transporto priemone. Žinoma, turime pasiruošę ir planą B, todėl tikrai nepaliksime gerbėjų be šio kūrinio ir, žinoma, be paties SEL lyderio vienu ar kitu pavidalu“, – intriguoja organizatoriai.

D. Montvydo muzikiniame šou laukia ir dar daugiau staigmenų. Scenoje pasirodys armija šokėjų su dizainerės Olgos Filatovos-Kontrimienės specialiai šou sukurtais kostiumais. Taip pat naująjį kūrinį garsus dainininkas pristatys su visiems puikiai pažįstamais „radistais“ Jonu Nainiu ir Rolandu Mackevičiumi.

Vieninteliame šou didelis dėmesys skiriamas ir tam, kad gerbėjai visą koncertą galėtų gerai matyti iš bet kurios arenos vietos. Šiai užduočiai išpildyti pasitelkta ne tik scena – podiumas, bet ir tam tikros detalės, kurios ją pavers dviaukšte. Šios detalės specialiai atgabentos iš Klaipėdos muzikinio teatro, kur buvo naudojamos D. Ibelhauptaitės spektakliui „Pajacas“.

Bilietus į muzikinį šou galima įsigyti bilietai.lt.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top