Pradinis / Renginiai, pramogos / Draugai Ingridai Kazlauskaitei surengė nepamirštamą gimtadienio šventę

Draugai Ingridai Kazlauskaitei surengė nepamirštamą gimtadienio šventę

„Tokio gimtadienio tiesiog neįmanoma pamiršti! Nežinau, ar dar kada nors tiek kartų per vakarą ir šypsojausi, ir norėjau verkti“, – prisipažino dainininkė Ingrida Kazlauskaitė po šventės, kurią jai 33-iojo gimtadienio proga surengė draugai.

Ji neslėpė – vakaro metu stulbino viskas: vieta, vaišės, programa, vedėjas, dovanos, draugų dėmesys.

I. Kazlauskaitė šypsosi – ruošiantis gimtadieniui jai tereikėjo pasirūpinti suknelėmis, grožio procedūromis, tortu, išsiųsti kvietimus draugams ir nutarti, kokiais gėrimais jie vaišinsis vakarėlyje.

„Tikrai jaudinausi, nes žinojau tik vietą, kur turiu atvažiuoti. Maniau, jog visi jaukiai pasikalbėsime, pasidalysime prisiminimais. Bet… viskas buvo puiku, tobula!“ – komplimentų bičiuliams negailėjo šventės kaltininkė.

Antrąją Kalėdų dieną gimusios I. Kazlauskaitės svečiai 19 val. suvažiavo į naują Kauno restoraną „Floros simfonija“. Uždaroje salėje virtuvės šefas Artūras Rakauskas buvo paruošęs specialiai jubiliatei sukurtų gardumynų.

Pirmąja staigmena I. Kazlauskaitei tapo pagrindinio Kauno Kalėdų Senelio vizitas į jos šventę. Pabendravęs su sukaktuvininke ir išsiaiškinęs, ar ji buvo gera visus metus, svarbų žiemos švenčių personažą įkūnijęs Gintaras Vidmantas pakvietė svečius sukurti bendrą šokį.

Prieš atsisveikindamas su I. Kazlauskaite Kalėdų Senelis jai uždavė keletą svarbių mįslių. Į jas atsakiusi dainininkė pateko į vieną iš keturių restorano salių. Joje mergina aptiko lagaminą, o jame – pagrindinę dovaną – kelionę lėktuvu į Juodkalniją.

Negalėdama patikėti, jog visa tai realu, I. Kazlauskaitė sužinojo, kad į svečią šalį kartu vyks ir artimiausių draugų kompanija.

Atlikėjos vakaro metu laukė ir kitos prabangios dovanos – „Pañpuri“ namų kvapas ir žvakė, sukurta Prancūzijos karalienės Marijos Antuanetės garbei, šampano aliejus, papuošalų autorės Ivetos Norbutaitės auskarai – rankomis pintos rožės, dekoruotos „Swarovski“ kristalais.

I. Kazlauskaitę pralinksmino televizijos laidų prodiuserio ir aktoriaus Gedimino Juodeikos dovana – trintukas, su kuriuo galima ištrinti padarytas klaidas.

Artima šventės kaltininkės draugė, medalių kūrėja Irina My My jubiliatės suknelę papuošė masyviu papuošalu, kuriame – aštuonių aštuntukų, reiškiančių begalybę ir norų išsipildymą, junginys. Ji taip pat padėjo visiems susirinkusiems kartu I. Kazlauskaitei suverti linkėjimų apyrankę. Bene dažniausiai tą vakarą skambėjo su meile, šeima ir talentu susiję sveikinimai.

Gerų emocijų ir kuo greičiau sulaukti savo mylimojo I. Kazlauskaitei linkėjo jaunasis turtuolis iš Amerikos Aaronas Perezas ir jo širdies draugė Urtė. Taip pat žinomas didžėjus iš Los Andželo Matt Grace.

Į I. Kazlauskaitės šventę atskrido ir šiuo metu Graikijoje rungtyniaujantis futbolininkas Nerijus Astrauskas. Tarp sveikintojų buvo ir televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Šventei vadovaujantis renginių vedėjas Tomas Grigaitis pasirūpino, kad I. Kazlauskaitės svečiai kuo daugiau sužinotų apie jubiliatę ir prisimintų smagiausias istorijas, kuriose kartu dalyvavo. Pavyzdžiui, kaip Kazlauskai Lenkijoje gelbėjo skęstantį automobilį.

I. Kazlauskaitės tėvai Liveta ir Petras dukters šventėje dalyvauti negalėjo dėl iš anksto priimtų užsakymų koncertuoti. Būtent todėl gimtadienio kaltininkė pirmąjį atpjautą torto gabalėlį skyrė jiems.

Ypatingą dovaną, skirtą I. Kazlauskaitei, padėjo sukurti tapytoja Gintė Ramutytė. Ant jos nupiešto medžio šventės dalyviai dažais turėjo uždėti antspaudus – moterys pirštais, o vyrai nosimi.

Prieš keliaudami į pratęstuves naktiniame klube, susirinkusieji tam pasiruošė – dalyvavo Senamiesčio klubo vadovės, profesionalios šokių trenerės Beatričės Skabickienės surengtoje šokių pamokoje.

„Visko buvo tiek daug ir buvo taip jautru, kad apie gimtadienį vis tebegalvoju“, – sakė I. Kazlauskaitė.

Fotografė Giedrė Narkevičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top