Pradinis / Kultūra / Druskininkų kurorto šventė: garsių atlikėjų koncertai, sporto turnyrai, šokiai iki išnaktų

Druskininkų kurorto šventė: garsių atlikėjų koncertai, sporto turnyrai, šokiai iki išnaktų

Druskininkai skambiai praneša: ištisus metus gyvas kurortas ruošiasi karštam vasaros sprogimui! Jau šį savaitgalį visus, ištroškusius poilsio ir pramogų, kurortas kviečia linksmai ir griausmingai pasitikti vasaros sezono pradžią – gegužės 26–28 dienomis čia vyks tradicinė Druskininkų kurorto šventė.

Teatralizuota eisena šventės pradžią skelbs disko ritmu

Pasak Druskininkų savivaldybės Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėjos Vaivos Žagunienės, jau tapo tradicija Kurorto šventę pradėti įspūdinga teatralizuota druskininkiečių ir svečių eisena.

„Kasmet eisena būna vis kitokia. Šių metų tema – DISKO, o šventės šūkis – „Įkvėpk Druskininkus“. Įmonės, įstaigos ir organizacijos intensyviai ruošiasi, tad eisena bus nuotaikinga, linksma ir išradinga. Laukia tikrai įspūdingas reginys“, – sako V. Žagunienė ir pažymi, kad kasmet Druskininkų kurorto šventė sulaukia vis daugiau svečių. Koncertai, muzikinės popietės, sporto turnyrai, pramogos vaikams – visa tai Druskininkai kviečia pamatyti nemokamai.

Šventės staigmenos: naktį patekės saulė?

Iškilmingo šventės atidarymo metu žiūrovus kraują stingdančiu vasaros šokiu ant Druskonio ežero pasveikins vandens skraidyklės (flyboard) meistras Marius.

„Tai bus netikėtų įspūdžių, ekstremalių pojūčių, adrenalino ir geros nuotaikos bomba, – sako organizatoriai, – juolab kad pritrenkiantis skrydis virš vandens dieną dar kitaip bus pakartotas naktį, pritaikius specialų apšvietimą ir kitas vizualines priemones.“

Penktadienio vakarui rengiama iki šiol Lietuvoje dar nematyta lazerių, fejerverkų ir pirotechnikos kompozicija „Naktį pateka saulė“. Į 30 metrų aukštį iškelta speciali metalinė konstrukcija ežerą nušvies kometomis, fontanais, romėniškomis žvakėmis ir kitais pirotechnikos efektais. Reginys žada būti stulbinantis!

Muzika ir šokiai – iki išnaktų

Du vakarus dviejose scenose laukia Lietuvos muzikos grandų koncertai: vakaro koncertą Pramogų aikštėje pradės L. Rastokaitės ir J. Bareikio duetas, muzikos šventė įsibėgės su grupe „The Roop“, atmosferą kaitins jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy. Vakarą Druskonio ežero pakrantėje pratęs žavingasis Mantas Jankavičius, žadantis nupurtyti ne vieną kankorėžį nuo Druskininkų pušelių, po lazerių ir fejerverkų šou vakarą užbaigs didžėjus, kviesiantis į ugningą diskoteką ežero pakrantėje.

Šeštadienio pavakare geros muzikos gurmanams dainuos „Il Senso“, dainuojantis aktorius Andrius Kaniava kvies praleisti „Naktį teatre“. Koncertinių vakarų kulminacija taps grupės „Sisters on Wire“, dainininkės ir dainų autorės Monikos Pundziūtės-Monique pasirodymai. O štai  grupė „Solo ansamblis“ žada, kad jų pasirodymo metu nutils net juodai pasruvęs kurorto fontanas. Muzikinę fejeriją užbaigs alternatyvaus roko grupė „Gruodis“ – ekspresyviais judesiais, drąsiais muzikiniais sprendimais ir gitarų solinėmis partijomis jau spėję išgarsėti vaikinai žada daug sunkaus garso.

Deguonies taurė ir sulėtėjęs laikas gamtos oazėje

Šeštadienį liaudiškos muzikos gerbėjus į popietę K. Dineikos sveikatingumo parke kvies kapelos „Griežikai“ ir „Sadūnai“. Du ankstyvus savaitgalio rytus pasiryžusiems išjudinti kūną – sporto salė gamtoje: Nemuno pakrantėje ant žolės Yin joga su gyva gitaros muzika, K. Dineikos sveikatingumo parke – tradicinės jogos treniruotė, gongų terapija ir pirmą kartą kurorte pristatoma Acro joga – žaisminga judėjimo forma, susidedanti iš akrobatikos ir terapijos elementų, atliekamų porose. Vijūnėlės parke užvirs tikros vasaros sporto aistros – čia vyks paplūdimio tinklinio ir krepšinio 3×3 rungtynės.

Pilnatvės pojūtis suaugusiesiems ir vaikams

Nemuno krantinėje tradiciškai įsikurs linksma ir spalvinga pramogų vaikams zona: linksmuoliai iš Mimų teatro, „Stebuklingo miško“ paukštukai mokys paukščių kalbos, bene vienintelė pasaulyje nuolat koncertuojanti vaikų rašytojų muzikos grupė „Knygų vaikai“ privers drauge pajudėti visą šeimą!

Vilniaus alėjoje ir kitose judriose kurorto vietose bus galima stebėti šiuolaikinio cirko pasirodymus, virtualios bibliotekos iniciatyvos pristatymą, rinktis orientacinius pasivaikščiojimus ar ekskursijas į „Malūno kalvę“ ar po Druskininkus.

Ir, žinoma, kaipgi be amatininkų ir kulinarinių gardumynų mugės pėsčiųjų takuose prie Druskininkų bažnyčios! Priimti svečius ruošiasi Druskininkų kavinės, restoranai, iškylų zona Gydyklų parke, dviratininkams ir pėstiesiems parengti kelionių po apylinkes maršrutai, keleivių pasiplaukioti Nemunu lauks laivai.

Sekite informaciją Druskininkų socialiniuose tinkluose, kur bus paskelbti eismo pakeitimai ir visos renginio naujienos.

Šventės programa https://bit.ly/ĮkvėpkDruskininkus

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top