Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Druskininkuose – nauja vieta ekstremalaus sporto mėgėjams

Druskininkuose – nauja vieta ekstremalaus sporto mėgėjams

Druskininkų jaunimas bei kurorto svečiai, mėgstantys ekstremalias pramogas, nuo šiol turės specialiai jiems skirtą vietą – šią savaitę Druskininkų Jaunimo užimtumo centro kieme iškilmingai atidarytas naujas riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių parkas, šalia jo įrengta gimnastų aikštelė, savęs pažinimo erdvė, lauko teniso aikštelė. Visa tai įrengta įgyvendinant projektą „Paslaugų plėtros ir gerovės jaunimui didinimas“.

Šventėje dalyvavo ir naujomis veiklos galimybėmis džiaugėsi Lietuvos Respublikos socialinių reikalų ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės patarėja Vaida Giraitytė, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, Tarybos nariai, lauko erdvę įrengusios uždarosios akcinės bendrovės CGS direktorius Raimondas Smalskys, Druskininkų įmonių ir įstaigų atstovai, mokyklų vadovai, gausus būrys jaunimo. „Džiaugiuosi, kad ši lauko erdvė yra gražus daugiau kaip prieš dešimt metų mums kilusios idėjos visą Druskininkų bendruomenę suburti į vieną teritoriją, į vieną pastatą tęsinys. Prisimenu pirmuosius žingsnius, kai tai buvo gana skeptiškai vertinama, tačiau aš labai džiaugiuosi, kad tuomečiai skeptikai buvo neteisūs ir šiandien visi puikiai telpa viename pastate ir viename kieme. Dėkoju Jaunimo užimtumo centro direktorei, kolektyvui bei visam jaunimui už tai, kad esate veiklūs, įgyvendinate projektus. Ačiū, kad ateinate į Jaunimo užimtumo centrą, čia būnate, veikiate, kuriate“, – sakė meras R. Malinauskas.

Jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė, sveikindama visus susirinkusius, kvietė ateiti ir drąsiai išbandyti ne tik riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parką, bet ir savęs pažinimo, taip pat komandos formavimo užsiėmimus. „Man ši diena labai smagi, nes pildosi jaunimo svajonės, o ko daugiau reikia“, – šypsojosi A. Nedzinskienė.

Renginyje triukus demonstravo klubo „Kablys“ ir Druskininkų „Runners“ ekstremalaus sporto mėgėjai.

Smagų renginį vainikavo grupės „G&G Sindikatas“ pasirodymas.

Druskininkų sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top