Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Druskininkuose surengta akcija „Mes Lietuvą mylime“

Druskininkuose surengta akcija „Mes Lietuvą mylime“

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio minėjimo proga kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – Druskininkų jaunimas – trečiadienį Druskininkų pramogų aikštėje susibūrė į gyvą akciją „Mes Lietuvą mylime“ ir miestui padovanojo savo dainų.

Į šventinio renginio dalyvius kreipėsi Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Mūsų visų vienybė ir stiprybė leido iškovoti Lietuvai laisvę. Sveikindamas nuostabios šventės, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio, proga linkiu visiems bendruomeniško požiūrio į kiekvieną, esantį šalia mūsų, į mūsų šeimas, į visą mūsų tautą. Ir toliau dirbkime, kurkime susitelkę mūsų šaliai reikalingus darbus. Linkiu visiems sveikatos ir kuo geriausios kloties“, – šventės dalyvius pasveikino meras R. Malinauskas.

Iškilmingai pakelta valstybės vėliava. Kovo 11-ajai skirtas koncertas tęsėsi Pramogų aikštėje ir Druskininkų jaunimo užimtumo centre. Druskininkų savivaldybės seniūnijų bendruomenėse, mokyklose visą dieną vyko kiti šventiniai renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

Druskininkų sav. inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top