Pradinis / Žmonės / E. Jennings ir J. Didžiulis: „Santykiai yra kaip smėlio pilis: juos turi statyti kiekvieną dieną“

E. Jennings ir J. Didžiulis: „Santykiai yra kaip smėlio pilis: juos turi statyti kiekvieną dieną“

Ugningi, talentingi ir charizmatiški – tokie Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis yra po vieną, tačiau stipriausi jiedu kartu. Jau daugiau nei dešimtmetį namų židinį kurstanti ir tris vaikus auginanti pora sutiko išduoti savo tvirtų santykių paslaptį, atskleisti patirtus sunkumus bendro gyvenimo kelyje ir pasidalyti svajonėmis.  

Neretai viena tvirčiausių pramogų pasaulio porų tituluojami Erica ir Jurgis kartu jau beveik 15 metų, o visai netrukus švęs ir 12-ąsias santuokos metines. Tačiau tokie titulai jiems kelia tik šypseną: garsi pora prisipažįsta, kad jų santykiams išbandymų niekada netrūko.

„Kartais atrodo, kad esame labai tvirti, tačiau reikia pripažinti, jog yra buvę visko. Net labai sudėtingų momentų. Būna, kartais atrodo, kad viskas tuoj subyrės, bet tada pagalvoji: „O gal dar pasistengiam trupučiuką?“, – apie tarpusavio santykius atvirai kalba Jurgis.

Nepaisant gyvenimo vingių ir išbandymų, šiandien Erica ir Jurgis yra didžiausi vienas kito gerbėjai bei tvirčiausias ramstis bet kuriame gyvenimo žingsnyje.

„Reikia praktikuoti tokią meilę, kurioje kitas žmogus jaustųsi gerai ir galėtų tobulėti. Aš džiaugiuosi, kad mes su Erica turime tokius santykius, kuriuose abu augame. Kai manęs klausia, ko gi reikia, kad santykiai būtų ilgalaikiai, tai atsakau, jog meilė ir aistra yra be galo svarbu, tačiau daug svarbiau yra tai, jog galėtum augti su tuo žmogumi ir matytum perspektyvą“, – kalba Jurgis.

Žinoma pora atvirauja – per tiek metų jų gyvenime išbandymų tikrai netrūko. Būta ir pavydo scenų, ir kitų nesutarimų, tačiau šiandien visus įveiktus sunkumus jiedu vertina tik kaip teigiamą postūmį jųdviejų santykiuose.

„Atsimenu tokį vakarėlį mūsų namuose. Buvo gal 60 žmonių susirinkę, visi šoko, linksminosi. Ir kol aš nuėjau į virtuvę, Jurgis pradėjo šokti su viena moterimi. Pamenu, tada pagalvojau, jog anksčiau, prieš kokius 10 metų, aš tikrai būčiau priekaištavusi dėl to, bet dabar galvoju: „Geras, kaip smagu, kad aš dar jo pavydžiu“, – su meile akyse pasakoja Erica.

Kas, anot Ericos ir Jurgio, santykiuose svarbiausia? Pora unisonu tvirtina – atvirumas ir nuoširdus bendravimas yra visų santykių pamatas.

„Santykiuose svarbiausia yra atvirumas. Reikia nuolat kalbėtis. Mano tėtis tiek man, tiek mano sesėms buvo tikras pavyzdys, koks turi būti vyras, tėtis, todėl aš visada aiškiai žinojau, kad esu verta gero vyro“, – teigia Erica.

Anot Jurgio, stiprus dviejų žmonių tarpusavio ryšys sukuriamas ir išlaikomas tik dėl didžiulio darbo ir pastangų, todėl reikia nuolat mokytis vienam iš kito ir kalbėtis.

„Santykiai yra kaip smėlio pilis. Juos vieną kartą pastatei, praėjo kažkiek laiko ir jie jau nebe tokie. Todėl turi statyti juos kiekvieną dieną. Jeigu pripažįsti, kad yra problema, kad esi dėl kažko nelaimingas, tada tu gali tą problemą spręsti. Aš manau, kad poros, kurios šnekasi tarpusavyje, išsako sako nusiskundimus, turi didesnę tikimybę išlikti kartu negu tos, kurios 20 metų sėdi ir nesišneka vienas su kitu“, – dėsto Jurgis.

Su kokiais išbandymais teko susidurti garsiai porai, kaip suderinti muzikinę veiklą su trimis namuose laukiančiais vaikais, koks Jurgis yra kaip tėtis ir su kokia kritika Ericai vis dar tenka susidurti iki šiol? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – itin jautriame pokalbyje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ per TV3 televiziją.

TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top