Pradinis / Renginiai, pramogos / Egidijus Sipavičius – cinikas prodiuseris

Egidijus Sipavičius – cinikas prodiuseris

Egidijus Sipavičius Miuzikle „Pranašas: Kartokite myliu!“ prodiuserį, kuriam terūpi pinigai ir žemiški malonumai, įkūnijęs dainininkas Egidijus Sipavičius sako su cinišku personažu neturintis nieko bendro, bet jį perteikęs nesudėtingai, nes „gyvų pavyzdžių šou versle apstu“.

„Medžiagos spektakliui ieškoti nereikia. Pakanka apsidairyti aplinkui ir supranti, jog tokių, kurių vertybės apsiriboja ilgomis kojomis, dailiomis krūtinėmis ir grynaisiais, per vakarą gali sutikti ne vieną“, – sakė E. Sipavičius.

Ne pirmą vaidmenį muzikiniame spektaklyje atlikęs dainininkas sako esą blogus personažus įkūnyti lengviau nei nuoširdžius, paprastus ,vidinių prieštaravimų iškankintus žmones. Anot jo, pasipiktinimą savo elgesiu sukeliantys herojai visuomet yra ryškūs bei įsimintini.

„Įkūnijant personažą, kuriame yra visos blogosios žmogiškosios savybės, tereikia užsidėti kaukę, įsijausti ir prisiminti iš aplinkos gautą patirtį bei ją paryškinti. Scenoje tapti blogu man lengva!“, – su šypsena kalbėjo E. Sipavičius.

Sulaukęs pasiūlymo vaidinti ciniškąjį prodiuserį miuzikle „Pranašas: Kartokite myliu!“, kuris kelionę per Lietuvą pradės spalio 3 dieną Vilkaviškyje ir tą patį mėnesį tęs didžiuosiuose miestuose, dainininkas nė kiek nedvejojo. Jam nereikėjo svarstyti ir mąstyti ar sugebės scenoje ne tik dainuoti, bet ir vaidinti. Iššūkius mėgstantis atlikėjas tvirtino nestoviniuojąs vienoje vietoje ir linkęs išmėginti vis naujus amplua.

Parengė Audronis Vitkauskas

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top