Pradinis / Sportas / Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“

Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“

Tradicinės bėgimo varžybos ir maratonai daugeliui šio sporto entuziastų jau tapo kasmete vasaros tradicija, o ne intriguojančiu iššūkiu. Aiški bėgimo trasa, medaliai įveikusiems pasirinktą distanciją ir iškilmingi apdovanojimai – tokį renginio scenarijų žino net ir pradedantysis bėgikas. Tačiau Širvintų rajono Pamusės kaime jau ketverius metus vykstančio bėgimo „Bebro kelias“ organizatoriai turi kitokią viziją – išbandyti jėgas ir ištvermę jie kviečia per ekstremalų bėgimą, kurio trasa driekiasi per sunkiai įžengiamus miškus ir klampias pelkes.

„Smagu, kad kiekvienais metais dalyvių skaičius auga – pernai dalyvavo daugiau nei 600 drąsuolių. Šiemet laukia nauji iššūkiai – bėgikai turės įveikti 5 arba 10 kilometrų trasą, kurioje – net dvidešimties kliūčių ruožas“, – pasakojo „Bebro kelio“ organizatorius Martynas Preikšaitis, primindamas, jog mažiesiems dalyviams nuobodžiauti taip pat neteks – jiems ruošiama nesudėtinga vaikų trasa.

Pernai ekstremaliame „Bebro kelio“ bėgime trečiąją vietą užėmęs Mantas Marcinkevičius teigia, kad labiausiai jį sužavėjo originalus ir unikalus renginio pobūdis. „Man labai patiko šių varžybų masiškumas, gera dalyvių nuotaika bei daugybė šypsenų, kurios, išlindus iš purvo ir dumblo, šviečia ypač ryškiai ir baltai, – šmaikštavo varžybų prizininkas. – Beje, purvo vonių procedūros, kurių bėgimo trasoje tikrai neišvengsite, yra labai malonios!“

Renginio vedėja Vlada Musvydaitė, pernai išbandžiusi „Bebro kelio“ trasą, teigė, jog tai – vienas įsimintiniausių ir smagiausių Lietuvoje vykstančių bėgimų. „Dalyvauti šiame bėgime sugalvojau spontaniškai: vienas kolega pasakė, kad „bus smagu, tik truputį išsitepsime“. Apsirengusi naują bėgimo aprangą ir laukdama bėgimo pradžios tada dar nesupratau, kas manęs laukia! Tačiau emocijos ir įspūdžiai atpirko viską su kaupu“, – pasakojo V. Musvydaitė.

Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ vyks rugpjūčio 9 dieną 12 valandą vos 40 km už Vilniaus nutolusiame Širvintų rajono Pamusės kaime.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top