Pradinis / Kinas, muzika, TV / Erica Jennings: „Teko pasirinkti – arba duetas namie, arba scenoje“

Erica Jennings: „Teko pasirinkti – arba duetas namie, arba scenoje“

Talentingai, Lietuvos muzikos pasaulyje jau daugiau nei dešimtmetį žinomai atlikėjai Ericai Jennings gyvenimo šiandien galėtų pavydėti ne vienas. Dainininkė gali garsiai didžiuotis mylinčiu vyru, trimis nuostabiais vaikais ir sėkminga karjera. Jau šį vakarą TV3 gyvenimo būdo laidoje Raudonas kilimas“ moteris atviraus apie laimingos santuokos receptą, įkvėpimą ir scenos išbandymus šeimos židiniui.

Šiais metais E. Jennings ir jos sutuoktinis Jurgis Didžiulis atšventė jau dešimtąsias santuokos metines. „Mes nuo pradžios jutome tą beprotišką meilę, negalėjome nebūti kartu nė minutės, negalėjome atsitraukti vienas nuo kito. Ir dabar ta beprotiška meilė pavirto į gilią meilę, kuri ilgai tęsiasi ir kurioje galima būti savimi“, – laidoje džiaugiasi atlikėja.

Dviejų žymių muzikantų šeima – tikras pavyzdys. Jiedu ne tik myli ir palaiko vienas kitą, bet ir kartu augina tris vaikus. Tačiau E. Jennings laidoje atskleidė, kad sėkmingos šeimos paslaptis – labai paprasta.

„Mūsų meilė ir šeima yra tikra. Niekada nevaidinome, kad esame tobuli. Mes ginčijamės kaip visi. Bet esame labai atviri vienas kitam, net jeigu tai kartais ir skaudu“, – atvirauja E. Jennings.

Dainininkė tikina – pora džiaugiasi galėdama auginti vaikus Lietuvoje. Ericos ir Jurgio sūnūs jau lanko mokyklą, o visai neseniai gerbėjams pranešę žinią apie šeimos pagausėjimą juodu jau sūpuoja dukrytę vardu Gaia Maria. „Ji yra stebuklinga mergaitė. Jurgis ją tiesiog įsimylėjo. Su berniukais jis kaip tėvas yra griežtesnis, bet su mergaite, manau, viskas bus kitaip“, – pasakoja atlikėja.

Nuoširdumu ir paprastumu paperkanti moteris Lietuvoje geriausiai žinoma kaip grupės „Skamp“ narė, tačiau kartu su J. Didžiuliu buvo sukūrusi ir muzikinį duetą „The Ball and Chain“. Jis tapo tikru iššūkiu šeimai. „Kuo labiau augo dueto populiarumas, tuo daugėjo streso namie. Ir mums reikėjo pasirinkti – ar duetas namie, ar scenoje“, – atvirauja E. Jennings.

Apie lemtingą pažintį su vyru, romantiškus vestuvių prisiminimus, išbandymus šeimoje auginant vaikus, Lietuvą, muziką ir nelengvą karjeros kelią bei tolesnius projektus E. Jennings pasakos šį sekmadienį gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top