Pradinis / Kinas, muzika, TV / Ernesta Strolienė – šilko karalienė, kuri mokėsi iš savo klaidų

Ernesta Strolienė – šilko karalienė, kuri mokėsi iš savo klaidų

Meilė dažnai pakeičia likimus. Prieš sutikdama savo vyrą, Ernesta Strolienė buvo kineziterapeutė, o šiandien ji – audinių pasaulio verslininkė, kuriai pačiai toks karjeros posūkis buvo netikėtas. Tačiau ar gali būti kitaip, jei mylimas vyras – audinių karalius?

Būtent vyras žavingą ir energijos nestokojančią Ernestą nuolat motyvuoja ir skatina žengti pirmyn. Sutuoktinis įkvėpė moterį nerti į visiškai naują jai sritį, drąsino ir visuomet palaikė.

„Niekada negalvojau, kad papulsiu į tokį verslą. Savo ateitį siejau labiau su medicina, sportu. Likimas iškrėtė pokštą ir aš, aišku, esu labai dėkinga, nes mane atvedė į tokį kelią, kuriame dabar verdu visu kūnu, visa siela“, – teigia Ernesta.

Šeimos verslas

Moteris neslepia – susipažinusi su būsimuoju vyru ji nesuprato jo įsitraukimo į audinių ir tekstilės verslą. Tačiau po sutuoktuvių vyras pasiūlė jai kartu nerti į šeimos verslą. Ernesta ilgai svarstė, ar pasukti šiuo keliu, kol sritis ją visiškai užvaldė. Tai, kad vyras savo „kūdikį“ – išpuoselėtą verslą – patikėjo žmonai, rodo didžiulį pasitikėjimą ja.

„Tiesiog prisiliečiau prie to, prie ko gyvenime nebuvau prisilietusi. Tai mane pakerėjo ir iki šiol verdu visame šitame versle, manau dar ilgai jame būsiu“, – teigia verslininkė, kuriai vyras, įsitikinęs, kad žmona puikiai tvarko verslo reikalus, lengva ranka perleido audinių karaliaus titulą.

Su verslu užaugo ir pati Ernesta – visą tą laiką šalia jos buvo vyras, palaikantis, nepriekaištaujantis dėl klaidų, skatinantis nenuleisti rankų ir padedantis išspręsti visas problemas.

„Sudėtingiausia buvo leisti daryti klaidas, nes klaidos moko geriausiai. Buvo tokių klaidų, dėl kurių Ernesta iki šiol klausia, kodėl leidau jai jas daryti. Tai tas momentas – leisti daryti klaidas, esant tokio charakterio, buvo labai sunkus“, – prisimena Gintautas Strolys ir priduria, kad šiandien jis elgtųsi lygiai taip pat.

Mylėkite save

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai jau šį sekmadienį sužinos, kaip meilė pakeitė visą Ernestos gyvenimą, taip pat išgirs, iš kokių audinių siūtis rūbus verslininkė rekomenduoja moterims.

„Rekomenduočiau nesivaikyti mados. Nes mada atėjo, praėjo, vėl atėjo, vėl praėjo. Kiekviena iš mūsų turime savo mėgstamas spalvas. Tad visada skatinu rinktis savo mėgstamą spalvą, pasirinkti sau tinkamą variantą pagal sudėtį“, – Ernesta kviečia moteris žaisti detalėmis, bet nesivaikyti mados, žiūrėti, kas labiausiai tinka.

Pasak Ernestos, moterų pasaulyje turi būti daug grožio, o rūbas gali išryškinti moters charakterį. Ne mažiau svarbus ir tvarumo madoje principas – juk geriau turėti vieną ilgaamžį,  kokybišką ir funkcionalų drabužį nei tris bet kokius ir trumpam.

„Moterys, mes savo grožiu užkariausim pasaulį. Mes labai dažnai save pamirštame, o juk gyvename tik vieną kartą. Todėl skirkime sau truputį daugiau laiko. Nebūkime ta vartotojų masė, kuri nubėgo, nusipirko, išmetė. Skirkime sau laiko, prisidėkime prie savo išvaizdos, komforto“, – moteris atsigręžti į save skatina Ernesta.

Kartu – visur

Moteris ne tik aktyviai sukasi versle, bet ir skiria dėmesio šeimai – mylimam vyrui ir dviem jųdviejų vaikams. Ji neslepia, kad buvo dienų, kai grįžusi namo rasdavo iš darželio parvestus vaikus ir garuojančią vakarienę, tad yra dėkinga savo vyrui ne tik už verslo pamokas, bet ir už besąlygišką palaikymą tiek darbuose, tiek namuose.

Ernesta jaučiasi karaliene namuose ir neabejoja – jei moteris pati save mylės ir puoselės, ją mylės ir aplinkiniai.

Norintys išgirsti daugiau apie tai, kuo Ernestos mergautinė pavardė susijusi su jos veikla ir kiek rūbų turi moteris, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ TV3 kanalu šį sekmadienį 10 val.

Mada gėlėms neabejinga

Mada gali būti kuriama ne tik iš audinių. Floristikos dizainerė Kristina Rimienė rubrikos „Floristinis desertas“ žiūrovams įrodys, kad mada neatsiejama ir nuo gėlių. Ji sukurs nuostabią kuprinę, kurią puoš gaivūs žiedai, o pagrindu tam taps dar prieš pandemiją Belgijoje floristikos parodoje demonstruotos kuprinės karkasas.

Šiam dekoratyviniam floristiniam kūriniui gėlių reikia nedidelių ir visai nedaug. Kuprinę puoš nuostabiosios kalijos, eukaliptai, bergrasų, smidrų, ripsalių žaluma ir kiti žalumynai. Akcentu taps skabijozų žiedai. Floristikos dizainerė taip pat atskleis kelias paslaptis, kaip gėlių žiedus išlaikyti šviežius ir gaivius, kad kompozicija džiugintų kuo ilgiau.

Laidos žiūrovų lauks staigmena – šilkinė dovana. Ką daryti, norint ją gauti, sužinosite jau šį sekmadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top