Pradinis / Sportas / Europos čempionas V. Praškevičius patirtimi dalijasi mokomuosiuose filmukuose

Europos čempionas V. Praškevičius patirtimi dalijasi mokomuosiuose filmukuose

Prieš ketverius metus karjerą baigęs tituluotas krepšininkas Virginijus Praškevičius ilsėtis nelinkęs: ne tik studijuoja Lietuvos sporto universitete (LSU), kad įgytų trenerio darbui reikalingų žinių, bet ir dalijasi unikalia patirtimi.

Padedamas LSU studentų, Europos čempionas kuria 10 mokomųjų vaizdo filmukų „Treniruotė su V. Praškevičiumi“, kuriuose išsamiai komentuoja ir praktiškai moko veiksmingiausių jo karjeroje krepšinio žaidimo elementų: firminio metimo puskabliu, taisyklingo kamuolio varymo, perdavimo ir kt. „Tikiuosi, kad nuolat tobulėjantiems, vis greitesnį krepšinį žaidžiantiems sportininkams mano patarimai tikrai pravers“, – sako V. Praškevičius.

„Džiugu, kad didelio meistriškumo krepšininkas V. Praškevičius, sėkmingai žaidęs Lietuvos krepšinio komandose ir vyrų rinktinėje, Europos, Azijos bei NBA klubuose, noriai perteikia savo sportinę patirtį. Ši mokomoji vaizdo medžiaga turėtų būti itin naudinga ne tik jauniesiems krepšininkams, studentams, bet ir treneriams“, – teigia LSU kancleris Mindaugas Balčiūnas.

Virginijus Praškevičius kviečia pažiūrėti pirmą mokomąjį vaizdo filmuką:

Lietuvos sporto universiteto informacija ir nuotrauka

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top