Pradinis / Renginiai, pramogos / „Eurovizijos“ tarptautinės komisijos narys išgyrė Vaidą Baumilą

„Eurovizijos“ tarptautinės komisijos narys išgyrė Vaidą Baumilą

Praėjusį šeštadienį paaiškėjus dar penkiems į kitą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etapą patekusiems dalyviams, tapo žinoma, kurie atlikėjai toliau kovos dėl kelialapio į didįjį finalą Danijoje. Susidomėję varžytuvių laukia ne tik LRT žiūrovai, bet ir užsienio komisijos nariai, jau turintys savo favoritus.

Jau šeštadienį LRT televizijos eteryje kovą dėl kelialapio į didžiąją „Euroviziją“ pradės vadinamasis „auksinis dešimtukas“: Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila, Aistė Pilvelytė, „VIG Roses“, Justinas Lapatinskas, Mia, Martynas Kavaliauskas, Monika Linkytė, Ieva Zasimauskaitė ir Kristina Radžiukynaitė.

Dalyviams intensyviai ruošiantis kitam pasirodymui, užsienio komisijos nariai jiems negaili gerų žodžių. Vienas jų, muzikos prodiuseris ir kompozitorius Brandonas Stone’as iš Vokietijos, tikino jau turintis savo favoritus.

„Įvertinęs dviejų laidų dalyvius, aš jau išsirinkau ir savo favoritus. Labiausiai man patiko Vaidas Baumila. Tačiau tai toks konkursas, kur viskas gali pasikeisti tiesiog per akimirką. Tiesa, visa Lietuvos „Eurovizija“ yra labai kokybiška, o atlikėjai – tikri profesionalai“, – gyrė B. Stone’as.

Muzikos prodiuseris žarstė ne tik pagyras, bet ir patarimus. Jis, kaip ir komisijos narė švedė Liselott Bjork, linkėjo dalyviams likti ištikimiems sau. „Lietuviams linkėčiau pasitikėti savimi, likti ištikimiems sau, savo muzikai. Nesistenkite įtikti visiems, tai niekur nenuves. Verčiau kiekvieną dainą dainuokite, tarsi tai būtų paskutinis jūsų pasirodymas scenoje. Būkite nuoširdūs savo auditorijai, ir ji jus mylės“, – patarė B. Stone’as.

„Auksinio dešimtuko“ pasirodymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje – jau šį šeštadienį, sausio 4-ąją, per LRT televiziją.

Parengė Virginija Banevičiūtė
Nuotrauka BFL

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top