Pradinis / Renginiai, pramogos / Festivalyje „Ant stogo“ – daugiau nei 1000 jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos

Festivalyje „Ant stogo“ – daugiau nei 1000 jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos

Šį šeštadienį, balandžio 11 d., Vilniuje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks populiarusis vaikų ir jaunimo šokio festivalis „Ant stogo“. Didžiojoje LVJC scenoje pasirodys 80 grupių – per 1000 jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos.

Jau dvyliktąjį kartą rengiamame festivalyje šokėjai dalyvaus su įvairiausių šokio stilių kompozicijomis – nuo šiuolaikinių ir gatvės šokių iki klasikinio baleto. Jaunesniųjų dalyvių (iki 9 m.) šokio kompozicijų konkursas vyks 12.00–14.30 val., o vyresniųjų (iki 19 m.) – 15.00–18.30 val.

„Susidomėjimas šokiu neslopsta. Vaikai Lietuvoje mėgsta ir moka šokti. Jiems patinka pasirodyti didžiojoje „Ant stogo“ scenoje, jie nori būti pastebėti, o profesionalų įvertinimai ir patarimai įkvepia juos tobulėti, – pasakoja Vilma Smaliukienė, viena iš festivalio organizatorių. – Festivalyje „Ant stogo“ visi kolektyvai gauna individualius komisijos įvertinimus ir apdovanojimus. Nėra pralaimėjusiųjų, nėra ir nusivylusiųjų.“

Dalyvių pasirodymus vertins profesionalūs šokėjai, choreografai, šokio pedagogai: Dileta Meškaitė, grupės „4 Roses“ atlikėja, Rugilė Dailidaitė, šokių studijos „Red style“ įkūrėja ir vadovė, Rima Panuškytė, Kauno muzikinio teatro artistė, Inga Narušienė, Molėtų kultūros centro direktorė, Mantas Svirskys, šokių namų „Be good“ įkūrėjas ir vadovas, šokio festivalių ir čempionatų organizatorius, Miglė Praniauskaitė, diplomuota šokio pedagogė, įvairių šokių projektų dalyvė.

Ugdomąja šokio nauda neabejojama. „Šokis – puiki priemonė bendruomeniškumui, atsakomybei už save ir kitus kolektyvo narius ugdyti todėl, kad kiekvieno nario pasirodymas lemia bendrą visos grupės rezultatą, – teigia organizatorė. – Šokėjai paiso sveikos mitybos, sveiko gyvenimo principų, nes nori būti linksmi, sveiki ir energingi. Šokantis žmogus puikiai valdo savo kūną bei orientuojasi erdvėje ir aplinkoje, geba lanksčiai ir kūrybingai suktis įvairiomis situacijomis.“

Festivalio organizatoriai – Vilma Smaliukienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų skyriaus vadovė ir Mantas Svirskys, šokio namų „Be good“ įkūrėjas, įvairių televizijos projektų choreografas.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top