Pradinis / Renginiai, pramogos / Fotografas G. Žilinskas: „Druskininkai virsta jaunimo traukos centru“

Fotografas G. Žilinskas: „Druskininkai virsta jaunimo traukos centru“

Riedlentė ir kuprinė su fotoaparatu – taip po Druskininkų miesto objektus keliauja žinomas fotografas Gediminas Žilinskas. Jis, dalyvaudamas paskutinį birželio savaitgalį Druskininkuose vykstančiame fotografų plenere, per objektyvą siekė atskleisti kurorto judrumą. Pasak jo, šis Lietuvos kurortas tampa jaunimo traukos centru.

Nuo seno Druskininkai garsėjo kaip sveikatingumo, šeimų ir poilsio kurortas, tad jaunimas dažniau traukdavo į pajūrį. „Druskininkuose, kitaip nei kitur, blogo oro nebūna, – sako žinomas fotografas. – Miestas pasižymi šilta atmosfera, dinamika. Čia yra ką veikti aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto svečiams.“

Puikiai išvystyta Druskininkų dviračių takų infrastruktūra fotografas netruko įsitikinti ir pats, važinėdamas po miesto centrą riedlente.

Į plenerą atvykę fotografijos menininkai Druskininkų mieste ieškojo kasdieniškų, tačiau nepaprastų dalykų, kurie atspindi kurorto pulsą ir kultūrą. Didelio menininkų susidomėjimo sulaukė pramogų centrai ir miesto parkas, kuriame netrūksta jaunimo. Čia važinėjama riedučiais, dviračiais, riedlentėmis, žaidžiama teniso kortuose, karstomasi medžiuose, išbandomos įvairiausios vandens pramogos.

„Nors miesto vaizdai džiugina akį ir objektyvą, mano tikslas – užfiksuoti ir perduoti savo savijautą tiems, kurie matys šias nuotraukas. O šiandien mano žvilgsnis krypsta į stipriausius kurorto įvaizdžius: romantiškąją miesto pusę su grojančiu fontanu, šiltomis ir jaukiomis kavinėmis, restoranais, miesto takais, pramogų ir gerų emocijų kupiną miestą aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams“, – sako į Druskininkų ralį vykstantis G. Žilinskas, tikėdamasis užfiksuoti daugybę adrenalino kupinų akimirkų.

Gedimino Žilinsko nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top