Pradinis / Kinas, muzika, TV / Gabrielius Liaudanskas-Svaras: „Kelionė Nemunu per Lietuvą man atvėrė akis“

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: „Kelionė Nemunu per Lietuvą man atvėrė akis“

„Jei man būtų išlikęs tik vienas prisiminimas, sakyčiau, kad ši kelionė buvo niekinė. Įspūdžių parsivežiau begalę, ten kiekviena diena man buvo kaip atradimas“, – taip atlikėjas ir dainų autorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras kalbėjo apie unikalią kelionę, kurioje dalyvavo šią vasarą. Žinomas atlikėjas tapo LRT projekto „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“ dalyviu.

Kartu Svaras pasiėmė ir savo vienuolikmetį sūnų Mykolą. Abu Liaudanskai savaitę gyveno senoviniame buriniame laive, nakvodavo palapinėse ant Nemuno kranto. „Mykolas yra labai entuziastingas vaikas. Kai namuose pasiūliau kam nors keliauti kartu su manimi, jis iškart užsidegė šia idėja ir dabar yra labai patenkintas, kad tam pasiryžo“, – pasakojo G. Liaudanskas.

„Kai gyvenime gali sau leisti nuo ryto iki vakaro būti kartu ir matyti, klausyti, kaip elgiasi tavo vaikas, kaip jis mąsto, samprotauja, – tai ir yra didžiausia vertybė. Šioje kelionėje pamačiau, kaip jis pastaruoju metu subrendo. Namie, duok Dieve, pasimatome gal kelias valandas per parą, todėl ten tokių svarbių dalykų net negali pastebėti. Šeimos nariams reikia kuo daugiau laiko praleisti kartu“, – apie kelionę su sūnumi kalbėjo Svaras.

Ekspedicija atlikėjui įsiminė ne tik dėl kartu su sūnumi Mykolu praleisto laiko. „Visada laikiau save gana prakutusiu, kalbant apie savo šalies pažinimą, tačiau ši kelionė man atvėrė akis ir parodė, kiek dar daug nesu matęs… Už tai ir esu dėkingiausias. Netgi atradau dalykų, į kuriuos dabar noriu pasigilinti papildomai“, – pasakojo ekspedicijos dalyvis.

Šį vakarą LRT televizijos žiūrovai sužinos ir tai, kokiam išbandymui Svaras su sūnumi pasiryžo pirmą kartą po daugybės metų. „Taip, mums abiem tai buvo tam tikrų ribų peržengimas, – nusijuokė Svaras ir pridūrė: – Paprastai to vengiame, tačiau kadangi buvome ekspedicijoje, kur sąlygos yra ypatingos, pasidavėme kitų įkalbinėjimams. Padarėme tai iš solidarumo, nes jis irgi yra labai svarbus kolektyve.“ Ką padaryti pasiryžo atlikėjas ir jo vienuolikmetis sūnus, taip pat visus kitus unikalios ekspedicijos įgulos nuotykius bus galima pamatyti antradienio vakarą per LRT.

Nuotraukų autorius Andrius Lygnugaris

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top