Pradinis / Renginiai, pramogos / Gerda Žemaitė 41-ąjį gimtadienį paminėjo neįprastai: „Dar niekada nebuvau taip šventusi“

Gerda Žemaitė 41-ąjį gimtadienį paminėjo neįprastai: „Dar niekada nebuvau taip šventusi“

„Vakarėlis buvo labai linksmas – aptarinėjome tris dalykus: blakstienų ilgį, suknelės kainą ir priemones, padedančias pristabdyti jaunystę“, ‒ šmaikštavo „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė, nusprendusi šįmet nepraleisti gimtadienio šventės ir ją surengti vėliau, bet išskirtiniau.

41-ąją sukaktį minėjusi žinoma moteris sako, jog šįkart pabūti kartu ji pakvietė mylimas, bet rečiau matomas bičiules.

„Kompanijoje buvo tik vienas vyriškis, dar niekada nebuvau taip šventusi!“ ‒ patikina G. Žemaitė.

Sambūrio, vakarui svečius sukvietusio į Kaune esančią „Gemology Cosmetics Oligotherapy Studio“, kaltininkė visus pribloškė papasakojusi už jai tinkančią vasarišką suknelę temokėjusi 14 eurų. Ne mažiau nei šis faktas dėmesio sulaukė ir G. Žemaitės blakstienų ilgis. Patikinusi, kad nuo vaikystės galėjusi džiaugtis dar ir jų tankumu, televizijos gelbėtoja paatviravo neseniai blakstienas palepinusi tik serumu.

„Kažkada iš mamos buvau išmokusi gaminti natūralias kaukes veidui ar plaukams. Naudojome kiaušinius, agurkus, medų, kefyrą, citrinas ir dar daug kitų dalykų. Bet tai, matyt, veikia, kai tau 20–30 metų. Dabar jau reikia pasitikėti profesionalais“, ‒ kalba sukaktuvininkė, paaiškinusi, kodėl gimtadienį nutarė minėti būtent oligoterapijos studijoje.

Labiausiai ją domino odos mikroelementų trūkumo ištyrimas ir praktinė veido odos priežiūros pamoka su kosmetologe viena iš pasirinktų temų.

„Atrodo, tiek visko žinome, o esminius dalykus dažnai vis dėlto praleidžiame. Kam reikalingas losjonas, kaip taisyklingai nuo akių nuvalyti tušą, kad aplink jas neskatintume raukšlelių formavimosi, kokių mineralų ir kodėl odai trūksta – tai tik dalis aistringas diskusijas sukėlusių temų“, ‒ patikina vietoje, kur vis daugiau dailiosios lyties kauniečių nusprendžia rengti temines šventes, apsilankiusi G. Žemaitė.

Tikrąją gimtadienio dieną ji įteikė sau dovaną – asmeninę fotosesiją. O vakare laukė šeimyninis pasiplaukiojimas nuosavu kateriu Kauno mariose ir vakarienė restorane.

„Dažniausiai gimtadienius švenčiu trankiai arba visai nešvenčiu. Šįmet padariau išimtį“, ‒ sako G. Žemaitė.

Ji patikino – labiausiai įsiminusios yra trys progos: 30, 35 ir 40 gimtadieniai. Visi jie buvo gausūs svečių, pramogų ir vaišių, bet kartu ir skirtingi.

„Trisdešimtojo gimtadienio tema buvo lietuvybė. Puošėmės tautinės vėliavos spalvų akcentais, šokome pagal atitinkamą muziką, o vidurnaktį vietoje „Ilgiausių metų“ buvo giedamas Lietuvos himnas“, ‒ su šypsena prisimena G. Žemaitė.

Ji patikina niekada nesureikšminanti dovanų, nes labiau besidžiaugianti sveikintojais. Tiesa, šįmet iš vyro Andriaus sulaukė ir neįprasto dėmesio – jis jai įteikė daugybę augalų, šie papuošė namų terasą visai vasarai.

Loretos Kondratės nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top