Pradinis / Kinas, muzika, TV / Gitanas Nausėda – apie šeimą ir nelengvą gyvenimo pradžią

Gitanas Nausėda – apie šeimą ir nelengvą gyvenimo pradžią

„Pasibaigus rinkimų kampanijai jaučiu pasitenkinimą. Šis laikotarpis man davė labai daug. Žmones, kuriuos matau iš labai arti, matau jų akis, atsidavimą. Matau gražius žmones, atėjusius gražiais motyvais. Tikiu ateitimi ir džiaugiuosi, kad tokių žmonių yra daug. Jų dėka Lietuva dideliais žingsniais eis į priekį“, – įsitikinęs Gitanas Nausėda.

Naujas gyvenimas ir iššūkiai laukia ne tik paties G. Nausėdos, bet ir visos šeimos. Žmona Diana ir dvi dukros Gedailė ir Ugnė nebandė atkalbėti vienintelio šeimos vyro nuo ryžtingo sprendimo. Nors pagalvoti visiems buvo apie ką.

„Mano šeima ir pasiruošusi, ir ne. Sutikime, kad iššūkiai, susiję su prezidento rinkimais, galimi tik kartą, du gyvenime. Kai kurie žmonės apie tai gali pagalvoti tik teoriškai. Visi mes žmonės ir turime įpročių, stereotipų, kuriuos nešamės per gyvenimą. Kai stovi prieš pasirinkimus, naują pasaulį, turi atsakyti į klausimą: „Ar galiu tinkamai atstovauti, ar turiu įgūdžių, patirties?“ Kalbu ne tik apie kandidatus, bet ir apie žmones, kurie arti. Ir šie sprendimai turi būti priimti per minimaliai trumpą laiką. Sprendimas pasakyti savo žmogui „Besąlygiškai tave remsiu ir būsiu greta kiekviename žingsnyje“ nėra spontaniškas“, – teigė išrinktasis Lietuvos prezidentas. 

G.Nausėda pasakojo, kad, prieš priimdamas lemtingą sprendimą praėjusios vasaros pabaigoje, žmonai Dianai jau buvo minėjęs apie tokią galimybę. Norėjo, kad trisdešimt metų kartu esanti jo gyvenimo bendražygė nebūtų užklupta netikėtai. 

„Kad ir koks jos sprendimas būtų buvęs – būčiau jį priėmęs. Ji priėmė tokį, kuriuo aš labai džiaugiuosi. Šiandien ji yra didžiausia mano atrama, susitikimuose su rinkėjais padėjusi atskleisti mano asmenybę, naikinti žmonių išankstinį įsivaizdavimą. Neretai moters, kuri daug metų yra šalia, įsiklauso labiau nei tavęs“, – sakė G. Nausėda. 

Išrinktasis Lietuvos prezidentas atskleidė, kad per ilgus bendro gyvenimo metus jųdviejų pora patyrė ir sunkių laikų. Gyvendamas bendrabutyje be patogumų, mokslininko karjerą po studijų pasirinkęs G. Nausėda turėjo užgniaužti savyje vyriškas ambicijas pasirūpinti šeima taip, kaip  norėjo.

„Kai pasirinkau karjerą universitete, gaudavau vos 100 litų algą. Tai patyčia. Supratau, kad pasirinkau gyvenimo kelią, bet negaliu jo normaliai įgyvendinti, nenublokšdamas savo šeimos šalia skurdo ribos. Jau tada Diana mane palaikė ir rėmė. Esu labai dėkingas, kad šeima leido man išsaugoti vertybinį stuburą. Jei to nebūtų buvę, nebūčiau pradėjęs siekti savų tikslų ir šiandien nebūčiau ten, kur esu“, – teigė naujasis Lietuvos vadovas.

Ingos Valinskienės pokalbis su sekmadienį išrinktu naujuoju valstybės vadovu – jau antradienį per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top