Pradinis / Kinas, muzika, TV / Televizija: rinktis skaitmeninę, išmaniąją ar IPTV?

Televizija: rinktis skaitmeninę, išmaniąją ar IPTV?

Esate televizijos mėgėjas ir, net jeigu atidžiai nežiūrite kiekvienos laidos, mėgstate, kai namuose televizorius visada įjungtas? Tokiu atveju reikia skirti dėmesio renkantis ne tik jums labiausiai tinkamą įrangą, bet ir televiziją, nes technologijoms tobulėjant šiuo metu analoginė tikrai nėra vienintelis pasirinkimas.

Šiandieninė televizija suteikia galimybę naršyti, matyti orus, kartoti laidas ir išvengti reklamos. MyPlan.lt profesionalai visiškai nemokamai padės jums rasti tinkamiausią televiziją.

Skaitmeninė televizija

Šiuo metu dažniausiai pasirenkamos skaitmeninės palydovinės bei internetinės (išmaniosios) televizijos. Taigi, pirmiausia klientas turi apsispręsti, ar jam reikalinga įprasta skaitmeninė, ar išmanioji skaitmeninė TV. Jos abi skiriasi savo funkcijomis. Skaitmeninė TV pirmiausia džiugina vaizdo bei garso kokybe, tad, palyginti su antžemine, pavyksta namuose susikurti nuosavą kino teatrą, kuris geba maksimaliai išnaudoti šiuolaikinių technologijų galimybes. Skaitmeninė TV taip pat suteikia galimybę nusistatyti subtitrus ir žiūrėti laidas norima kalba. Vis dėlto,  kad ir kiek funkcijų, svarbiausia jų, kad skaitmeninė TV veikia puikiai, be jokių trukdžių, tad jeigu laukiate svarbių tiesioginių rungtynių – tokiu atveju turėdami skaitmeninę TV galėsite būti ramus, kad pamatysite kiekvieną įvartį taip gerai, tarsi būtumėte arenoje.

Svetainėje išsamiau skaitykite apie skaitmeninę TV.

Išmanioji televizija

Viena skaitmeninės TV galimybių – išmanioji TV, kuri įprastų laidų žiūrėjimą padaro kur kas įmantresnį. Ne tik naudokitės „Youtube“ kanalo galimybėmis, bet ir mėgaukitės karaokės funkcija, laisvai įrašykite laidas ir pasinaudokite net 14 dienų archyvavimo funkcija, kuris leis jums mėgstamas laidas žiūrėti tiek kartų, kiek tik norite. Jeigu išmanioji TV bus pakete kartu su šviesolaidiniu internetu – galėsite mėgautis ypač puikiai poreikius patenkinančiu kanalu, kuris leis matyti norimas laidas be jokių trukdžių. Akivaizdu, kad išmanioji TV perkėlė televizijos žiūrėjimą į visai kitą lygį.

Didelis privalumas, kad išmaniąją TV siūlo ne vienas paslaugų teikėjas, tad kiekvienas klientas pagal poreikius gali rasti jam tinkamiausią variantą.

 • SPLIUS klientai galės mėgautis aukštos kokybės LED televizoriaus pranašumais ir pasirinkti norimą kanalo kalbą.
 • TELIA paslaugų teikėjas – lyderis Lietuvoje, kuris žada, kad nuo šiol TV žiūrėjimas namuose bus kaip kino teatre. Su paslaugomis siūloma daug papildomos naudos: 14 dienų archyvavimo paslauga, interneto TV, videoįrašų nuoma, naršymas internete ir taip toliau.
 • TVPlay Home (buvęs Viasat) – jūsų pagalbininkas, kai norite mėgautis televizijos malonumais. Kartu su TV komplekte rekomenduojama užsisakyti ir interneto paslaugas, pasirinkti jums tinkamiausią paslaugų paketą.
 • Cgates pagal poreikius suteikia galimybę susikomplektuoti norimą paslaugų paketą. Taigi, mokėsite tik už tai, kas jums tikrai yra aktualu.
 • INIT teikia net kelis skirtingus išmaniosios TV planus: „Mini“, „Midi“, „Maksi“. O koks labiausiai tinka jums?
 • PENKI – dar vienas tiekėjas, kuris kartu su interneto paslaugomis siūlo ir išmaniosios TV galimybes.
 • MAGNETUKAS siūlo paketus, kurie apima 20 arba 50 kanalų. Taip pat papildomai galima užsisakyti specializuotus kanalus, kurie leis mėgautis sportu, filmais arba dokumentika.

Ir daugelis kitų tiekėjų, kurie teigia,  kad jų paslaugos – geriausios!

IPTV televizija

Apie IPTV Lietuvoje žinoma  gana mažai, tad jeigu norite sužinoti daugiau – skaitykite čia. Paprastai tariant, IPTV yra sistema, kuri per internetą transliuoja televizijos signalus. Suprantama, kartu su televizija jums bus siūloma užsisakyti ir interneto paslaugas.

Kuo ši galimybė puiki?

 • IPTV garantuoja puikios kokybės vaizdą be jokių trukdžių.
 • Užsisakius ne tik TV, bet ir interneto paslaugas komplekte mėnesinis mokestis bus mažesnis nei užsisakius abi paslaugas atskirai.
 • Jūsų laukia puiki HD kokybė!
 • Vienas kabelis – internetui ir televizijai, tad prijungiama bus greitai ir namuose pavyks išvengti didelio laidų, kuriuos tenka slėpti, skaičiaus.
 • Internetinę TV galėsite žiūrėti ne tik per televizorių, bet ir per telefoną bei planšetinį kompiuterį.

Daugiau skaitykite čia.

Sunku pasirinkti?

Pasirinkite profesionalus, kurie jums nemokamai suteiks išsamią konsultaciją televizijos klausimais.

Pranešimas spaudai

Komentaras

 1. Labai prastas straipsnis

  Labai prastai parašytas straipsnis. Akivaizdžiai autorius (-ė) straipsnio neskiria kuo skiriasi IPTV nuo skaitmeninės, atmestinai surinkta medžiaga. Jei TVPlay Home priskiriama tai pačiai televizijos sričiai kaip Telia tada man labai liūdna. Visu pirma TVPlay Home tieke palydovinę televiziją, kuri reguoja į oro sąlygas, išorinius veiksnius. Užtenks paukštis ant antenos atsitūps ir jau bus problema su žiūrėjimu. Tas pats liečia ir skaitmeninę tv, jos su palydovinę realiai veikia taip pat. Telia tieke IPTV, tai reiškia, kad signalas perduodamas internetu – kabeliais ir pan. Tia reiškia, ka dvisokie orai, išoriniai veiksniai netrugdo stebėti tv ir signalo kokybei nekenkia, priešingai TVPlay Home palydoviniai TV. Kiti TV operatoriai tieke hibridinę tv, kaip ultra bangos sumaišytos su intiku ar pan. Esmė, kad suplakta viskas į vieną ir iš esmės neatskirtos tv rūšys. Antra mažai žinoma apie IPTV? Juokaujate? Pirma ji tiekema internetu, kaip minėjau, antra suteikai galimybę ne tik naudotis video nuoma, kaip minėta buvo, bet ir atsisukinėti laida, įrašus ir t.t., matyti orors ir naudotis kitomis interaktyviomis paslaugomis, nuo radijo iki minėto youtube ir t.t. Auturiui ar autoriai du už straipsnį, skaitykit ir rinkit daugiau informaicjos, nes apgailėtinas straipnis

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: