Pradinis / Uncategorized / Gražiausia 2014 metų Aukštaitijos mergina išrinkta panevėžietė Ernesta Miškinytė

Gražiausia 2014 metų Aukštaitijos mergina išrinkta panevėžietė Ernesta Miškinytė

Savaitgalį Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro salė buvo pilnutėlė – čia susirinko miesto gyventojai ir svečiai palaikyti žaviausių Aukštaitijos merginų. Net keturiolika finalininkių varžėsi dėl „Mis Aukštaitijos 2014“ titulo, tačiau sėkmė nusišypsojo 24-erių metų panevėžietei Ernestai Miškinytei. Mergina ne tik pasipuošė „Mis Aukštaitijos 2014“ juosta – jai taip pat atiteko žiūrovų simpatijos ir „Mis Publikos“ titulas.

Įspūdingame renginyje 14 finalininkių turėjo itin pasistengti, kad nustebintų žiūrovus ir komisiją. Šiais metais gražuolės turėjo prisistatyti vilkėdamos tautinius drabužius, ir jau po kelių akimirkų, scenoje pasigirdus Brazilijos karnavalo ritmams, jos šėlo pasipuošusios įspūdingais bikiniais.

Renginio vedėja aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė nestokojo žavesio ir vakaro metu spėjo pademonstruoti net keturias „Rasos&Christian“ mados studijos sukneles. Renginio vedėjas, aktorius ir režisierius Andrius Povilauskas vilkėjo šiais metais itin madingą languotą kostiumą ir nevilkindamas laiko kvietė merginas pristatyti savo talentus.

Talentų rungtyje dalyvės daugiausia demonstravo šokių įgūdžius, tačiau buvo ir dainuojančių, piešiančių, eiles deklamuojančių ir grojančių merginų. Viena iš dalyvių demonstravo savo sukurtus konditerijos šedevrus. Daugiausia dėmesio sulaukė dviejų dailių policijos pareigūnių talentas. Jos rodė, kaip tramdo nusikaltėlius.

Šiais metais merginų talentus, grožį, eleganciją vertino septyni komisijos nariai: dainininkė, televizijos laidų kūrėja ir vedėja Rūta Lukoševičiūtė, modelių agentūros „Major Amber Models“ savininkė ir vadovė Agnė Dagilė, „Rasos&Christian“ mados studijos vadovai Rasa Urboneit ir Christianas Rieke, aktorius Laimutis Sėdžius, praėjusių metų „Mis Aukštaitijos“ titulą pelniusi Justina Ieva Steponavičiūtė ir pučiamųjų orkestro „Panevėžio garsas“ direktorė Zita Bareikienė.

Kol komisija tarėsi, kurios merginos pelnys titulus, J. Miltinio dramos teatro salėje žiūrovai šėlo kartu su dainininku Donatu Montvydu. Jo pasirodymas iš tiesų buvo įspūdingas, nes žiūrovai šoko pakilę iš savo vietų. Kol žavusis D. Montvydas linksmino publiką, komisija išrinko dailiausias Aukštaitijos merginas ir suskaičiavo žiūrovų balsus, nuo kurių priklausė, kam atiteks „Mis Publikos“ titulas.

Komisijai grįžus į salę, merginoms reikėjo pasirodyti konkurso finalinėje rungtyje – „Mis Elegancija“. Visos keturiolika dalyvių pasipuošė „Rasos&Christian“ mados studijos suknelėmis. Merginos nekantriai laukė titulų.

Pirmąja vicemis buvo išrinkta 24-rių metų Simona Povilavičiūtė, antrosios vicemis titulą pelnė 18-metė abiturientė iš Ukmergės Domantė Kelbauskaitė. „Mis Elegancijos“ titulas atiteko policijos pareigūnei 22-jų metų Giedrei Mulevičiūtei. Fotogeniškiausios merginos titulą pelnė 16-metė Simona Klimovaitė. 20-metė Ilona Stsefanovich buvo išrinkta talentingiausia dalyve. Vienai iš dalyvių – 21-erių metų Justinai Oksaitei – atiteko sutartis su „Major Amber Models“ agentūra.

Karūną konkurso „Mis Aukštaitija 2014“ nugalėtojai E. Miškinytei perdavė praėjusių metų gražiausia Aukštaitijos mergina J. I. Steponavičiūtė.

Visos dalyvės buvo apdovanotos nuostabiais rėmėjų prizais. Renginio organizatorė Ievos grožio studijos vadovė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė džiaugėsi, kad šis renginys pateisino visus lūkesčius ir žiūrovai negailėjo puikių atsiliepimų ir gražių žodžių.

„Didžiuojuosi šiuo renginiu. Nesu profesionali renginių organizatorė, bet su puikia komanda mums pavyko sukurti įspūdingą vakarą. Labai džiaugiuosi, kad dalyvės ne tik daug ko išmoko, bet ir susidraugavo, džiaugėsi vienos kitų laimėjimais. Labai tikiuosi, kad ši patirtis joms bus neįkainojama, – kalbėjo I. Žiukaitė-Damaševičienė. – Džiaugiuosi, kad pernai metų renginys žmonių nenuvylė ir šiais metais jie vėl patikėjo manimi, tad salė buvo sausakimša. Man labai svarbu, kad daugelis žymių žmonių, kviestinių svečių dėkojo už šį renginį ir vadino jį aukšto lygio šou. Jau antrus metus iš eilės esu nepaprastai dėkinga verslininkui Christianui Rieke, kuris patikėjo manimi ir dėl kurio pastangų šis renginys vėl galėjo sudrebinti Panevėžį.“

Parengė Neringa Sirtautienė
Nuotraukos savifoto.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top