Pradinis / Kinas, muzika, TV / Grupė „Biplan“ pristato dainos „Už laisvę!“ vaizdo klipą

Grupė „Biplan“ pristato dainos „Už laisvę!“ vaizdo klipą

Nuo didžiausio Lietuvos muzikos renginio „M.A.M.A.“ apdovanojimų praėjus šiek tiek daugiau nei savaitei, „Biplan“ pristato dainos „Už laisvę!“ muzikinį klipą ir taria „ačiū“ klausytojams. Grupės lyderis Maksas Melmanas sako, kad norėdama atsidėkoti savo gerbėjams už palaikymą grupė šį klipą visuomenei pristato net savaite anksčiau, nei planuota.

„Iš pradžių norėjome šios dainos klipą pristatyti Vasario 16-ąją, taip simboliškai ir gražiai paminėdami šią visai Lietuvai svarbią datą. Tačiau vykstant filmavimo darbams apėmė begalinis entuziazmas, ir, pakalbėję su visa kūrybine komanda, nusprendėme, jog galutinį rezultatą norime matyti kaip įmanoma greičiau“, – sako M. Melmanas.

Asmeninio gyvenimo neviešinantys muzikantai klipe savo gerbėjams pristato dar vieną staigmeną – pasirodo kartu su savo atžalomis. M. Melmanas sako, jog tai buvo klipo režisieriaus R. Bružo sumanymas. „Jau pats kūrinio pavadinimas sufleruoja, apie ką yra pati daina. Tad Rimas norėjo subtiliai atskleisti laisvės jausmą, o, jo nuomone, tai puikiai galima perteikti per tėvų ir vaikų santykį“, – teigia vokalistas.

Grupės lyderis pripažįsta, jog „Biplan“ nariai režisieriaus siūlytoms idėjoms pritarė daug negalvodami, nes visiškai juo pasitiki. „Siūlymai filmuotis su savo vaikais, lįsti po vandeniu ar gaudyti balandžius buvo iš karto priimti“, – juokiasi M. Melmanas.

Keturių minučių klipo režisierius R. Bružas su grupe dirba jau nebe pirmą kartą. Jis kūrė „Biplan“ dainų „Šok ir nesustok“, „Aš be tavęs ne aš“ klipus, o grupės „Biplan“ kartu su Svaru iš „G&G Sindikato“ įrašyta daina skamba R. Bružo dokumentiniame filme „Pabėgimas iš pragaro“.

Grupė labai džiaugiasi, kad visus montavimo ir redagavimo darbus pavyko baigti greitai po renginio „M.A.M.A.“. „Jei nebūtų gerbėjų, nebūtų ir mūsų, kaip grupės. Todėl, nors ir nelaimėjome, tačiau labai vertiname tai, jog buvome nominuoti net trims apdovanojimams. Esame labai dėkingi visiems savo gerbėjams“, – sako grupės „Biplan“ lyderis.

Dabar grupė toliau tęsia albumo „Visi keliai veda prie jūros“ pristatymo turą. Vasario 19 d. grupė pasirodys Vilniaus knygų mugėje, vasario 27 d. koncertuos Panevėžyje, o kovo 7 d. – Druskininkuose. Turą vainikuos įspūdingas koncertas „Mūsų širdys pakeliui į Wembley“ Londone kovo 26 d.

Dainos „Už laisvę!“ klipas:

Ryčio Šeškaičio nuotrauka

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top