Pradinis / Renginiai, pramogos / Į televiziją grįžtanti Edita Užaitė darbų neskirto į vyriškus ir moteriškus

Į televiziją grįžtanti Edita Užaitė darbų neskirto į vyriškus ir moteriškus

LR_TV_VBG_Renata_Mikailionyte_Raminta_Stanaityte_Edita_Uzaite„Lietuvos ryto“ televizija, ruošdamasi naujam sezonui, kurio premjera – jau spalį, pristato dar vieną naujovę – laidą apie amžinai aktualius dalykus „Viskas bus gerai“. Laidos vedėjų įguloje – trys žavios damos: Renata Mikailionytė, Edita Užaitė ir Raminta Stanaitytė. Premjera per „Lietuvos ryto“ televiziją – šeštadieniais 11.00 val. jau nuo spalio 7 dienos.

Žinomos moterys, kurios viena kitą jau vadina naujomis geriausiomis draugėmis, dalinsis naudingais ir praktiškais patarimais, kaip apsirengti, kai ir vėl atrodo, kad spinta – tuščia, diskutuos, kodėl „visi vyrai tokie“, su laidos svečiais stos prie puodų ir nebijos kapstytis sode ar rekomenduoti, kaip mielą gamtos oazę įsirengti daugiaaukščio balkone.

„Laida skirta moteriai, kuri nori būti savarankiška. Pavyzdžiui, parodysime, kaip lengva surinkti vaikišką triratį arba kad iš tikrųjų visai nesudėtinga pakeisti automobilio padangą. Tikiu, kad nėra nei vyriškų, nei moteriškų darbų. Bent jau aš jų į tokius neskirstau“, – „Lietuvos ryto“ premjerą pristato viena jos vedėjų E. Užaitė.

Vedėja R. Stanaitytė žada – kiekviena moteris, įsijungusi laidą „Viskas bus gerai“, pažins save. „Esame trys, visos tokios skirtingos, tačiau turinčios tvirtą nuomonę. Kai pirmą kartą susitikome, pradėjome nesustodamos pliurpti ir pertraukinėti viena kitą. Kalbėjome apie augalus, šunis, vaikus ir namus – viską, kas amžinai įdomu ir nenusibosta. Neabejoju, tai ženklas, kad linksmybių netrūks ir laidoje“, – šypsodamasi pasakoja R. Stanaitytė.

LR_TV_VBG_Renata_Mikailionyte_Raminta_Stanaityte_Edita_Uzaite_2

Moteris išduoda, kad „Viskas bus gerai“ studijoje svečiuosis ne tik gerai žinomi žmonės, bet ir tie, kurių darbai įkvepiantys, bet dar mažai kur pristatyti.

O pabaigai, lyg nujausdama klausimą apie dažniausiai plepučių tarpe aptariamą temą – vyrų ir moterų santykius – Raminta nuramina: „Taip, šnekėsim ir apie vyrus, tačiau ne „visi vyrai kiaulės“ kontekste, o „vyrai – įdomios būtybės, kurias kartais reikia pasmerkti, bet ir nepamiršti padėkoti““.

„Lietuvos ryto“ televizijos premjera su trimis žaviomis damomis Renata Mikailionyte, Edita Užaite ir Raminta Stanaityte „Viskas bus gerai“ – jau nuo spalio 7 d. šeštadieniais 11.00 val.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top