Pradinis / Renginiai, pramogos / I. Zasimauskaitė sieks rekordo, kurio idėją pakišo nauja daina

I. Zasimauskaitė sieks rekordo, kurio idėją pakišo nauja daina

Intensyviai besiruošdama padėkos koncertui Eurovision Afterparty“, Lietuvos atstovė 2018-ųjų „Eurovizijoje“ Ieva Zasimauskaitė  šiandien laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pristatė naują savo dainą „Apkabink“ ir jos vaizdo klipą. Klipo pagrindinė dalis, kurioje nusifilmavo Ieva, jau baigta, bet dar trūksta svarbiausios dedamosios – nufilmuotų Ievos gerbėjų.

Klipe palikta vietos kiekvienam – mylinčiam, svajojančiam ir norinčiam prisiminti, kaip gera būti kartu. „Filmuojant klipą apsikabinti kviesime visus – tėvus, draugus, mylimuosius, vaikus, šeimas. Visai nesvarbu, kas tai darys, svarbu, kad kai ką nors apkabini, jie nueina šypsodamiesi ir širdy pasidaro šilta, – sako Ieva. – Su tais, kurie myli, sieksiu apsikabinimų rekordo.“

Užkrėsti gerumu kitus ir pasiryžti įgyvendinti jautrią ir šiek tiek beprotišką idėją, kaip sako atlikėja, pakuždėjo pati daina – „Apkabink“: „Noriu, kad kuo daugiau mūsų turėtų progą prisiliesti prie muzikos ir patirtų nepamirštamas akimirkas, kurias sukuriame kartu.“

Pagrindinė sąlyga norintiems pasinaudoti unikaliu šansu ir nusifilmuoti dainos klipe – turėti Ievos padėkos koncerto „Eurovision Afterparty“, kurį transliuos LRT, bilietą ir registruotis filmavimams.

Europoje analogų neturintis renginys sieks ir apkabinimų rekordo. Tikimasi, kad pavyks suburti kuo daugiau Ievos gerbėjų bendram apsikabinimui.

Galutinė dainos „Apkabink“ vaizdo klipo versija pirmą kartą bus pristatyta gruodžio 16 d. „Eurovision Afterparty“ koncerte Kauno „Žalgirio“ arenoje. „Man tai – svajonės išsipildymas. Tai mano draugystės koncertas kartu su mylimiausiais „Eurovision 2018“ atlikėjais ir visais gerbėjais Lietuvoje. Pasimatom jau labai greitai“, – kviečia I. Zasimauskaitė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top