Pradinis / Mokslas ir švietimas / Įdomūs faktai apie interneto tinklalapius

Įdomūs faktai apie interneto tinklalapius

Internetas – tai priemonė, be kurios didžioji dalis šiuolaikinių žmonių negali įsivaizduoti savo kasdienybės. Tai būdas pasiekti naujausią informaciją, apsipirkti, bendrauti, pasinaudoti paslaugomis, pramogauti, skaityti ir atlikti dar daugybę kitų užduočių. Tai taip pat yra tobula priemonė verslo vystymui, todėl šiomis dienomis interneto svetainių kūrimas yra ne tik labai populiarus, bet ir būtinas. Be interneto tinklalapio bene nė vienas verslas negali pasiekti pačių efektyviausių rezultatų, todėl profesionalus svetainių kūrimas ir tinklalapio svarba niekuomet neturėtų būti nuvertinami. Taigi kai virtuali erdvė ir interneto tinklalapiai turi tiek daug privalumų, verta pateikti keletą įdomių faktų, kurių galbūt iki šiol dar niekuomet nebuvote girdėję.

 • IMDb yra vienas iš seniausių interneto tinklalapių, pasirodęs dar 1990 m. Tuo metu jame buvo pateikiamas sąrašas „aktorių gražiomis akimis“.
 • Tinder, OKCupid ir Match.com priklauso tai pačiai InterActiveCorp kompanijai, kuri taip pat valdo CollegeHumor, Vimeo bei 50 kitų interneto tinklalapių.
 • Po Haityje įvykusio žemės drebėjimo „Feed The Children“ tinklalapyje buvo teigiama, kad aukos buvo skiriamos 12000 nukentėjusių žmonių gydymui. Tačiau iš tiesų jie į Haitį išsiuntė tik tris gydytojus, o praėjus dviem savaitėms po žemės drebėjimo paaiškėjo, kad jie nesuteikė medicinos pagalbos nė vienam nukentėjusiam žmogui.
 • Yelp.com naudoja lupikišką praktiką: verslo savininkus skatina sumokėti tam tikrą mėnesinį mokestį tam, kad jų tinklalapyje būtų pašalinti neigiami vartotojų atsiliepimai, paliekant tik teigiamus.
 • Match.com įkūrėjas Gary Kremen prarado savo merginą, kuri jį paliko dėl vyro, su kuriuo susipažino match.com pažinčių tinklalapyje.
 • Ashley Madison – susituokusiems žmonėms skirtų internetinių pažinčių tinklalapis, kuriame lankosi žmonės, norintys būti neištikimi savo antrajai pusei, buvo paduotas į teismą. 21 mln. USD vertės ieškinį iškėlė buvusi darbuotoja, tvirtindama, kad ji susižalojo savo riešus rašydama šimtus netikrų seksualių moterų anketų.
 • Kartą Microsoft grasino pareikšti ieškinį aukštosios mokyklos studentui Mike Rowe dėl to, kad jis sukūrė interneto tinklalapį pavadinimu MikeRoweSoft.com.
 • 2012 m. hakerių grupuotė pavadinimu UGNazi nulaužė Papa John’s interneto tinklalapį, nes kompanija 2 val. vėlavo pristatyti užsakytą maistą.
 • NBC buvo priversta įsigyti hornymanatee.com po to, kai Conan O’Brien savo šou metu paminėjo domeno pavadinimą.
 • Hampsterdance.com tinklalapis buvo sukurtas 1998 m. dėl konkuravimo tarp dviejų seserų iš Kanados. Jos varžėsi, kurios internetinis tinklalapis turės daugiau lankytojų, – tai buvo vienas iš pirmųjų internetinių meme pavyzdžių.
 • 1999 m. Google įkūrėjai už 1 mln. USD bandė parduoti savo projektą Excite kompanijai, tačiau ši atsisakė.
 • Stargate buvo pirmasis filmas, kuris turėjo oficialų šiam filmui skirtą puslapį. Tai buvo dar 1994 m.
 • Egzistuoja tinklalapis, kuris vartotojams nurodo, kada yra pats geriausias metas nubėgti į tualetą kino teatre žiūrint filmą – tokiu atveju žiūrovai nepraleidžia nieko svarbaus.

Tokių ir panašių faktų apie interneto tinklalapius yra daugybė. Visa tai rodo, kad internete kasdien verda tikras gyvenimas. Jame lankosi milijonai vartotojų iš viso pasaulio, todėl jei jūs turite verslą ir norite pasiekti kuo didesnę tikslinę auditoriją, pirmiausia jums bus reikalingas svetainių kūrimas, o tuomet – efektyvi internetinė reklama, kuri padės padidinti tinklalapio žinomumą ir jūsų pardavimus.

 

Komentaras

 1. Labai įdomūs faktai pateikti šiame straipsnyje, beveik visi faktai buvo nauji. Ačiū!

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: