Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Molėtų krašte kuriamas naujas traukos objektas

Molėtų krašte kuriamas naujas traukos objektas

Spalio 5 d. Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys lankėsi Giedraičių seniūnijoje ir susitiko su būsimo Technikos muziejaus savininku, sumanytoju ir kūrėju Imantu Meku.

Susitikimo metu muziejaus kūrėjas merui papasakojo apie savo šeimos verslo kūrimo Molėtų krašte planus, dar pavasarį žadamas įsteigti 4 darbo vietas Giedraičių seniūnijoje, parodė puikiame naujame angare jau sustatytą visą būrį eksponatų, kurie ne tik profesionaliai prikelti naujam gyvenimui, blizgantys, bet ir visi galintys judėti, vežti keleivius, perėję privalomąją techninę apžiūrą, taip ir viliojantys juos išbandyti.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad jauni žmones renkasi Molėtų kraštą, čia su šeima kuria savo namus ir, svarbiausia, steigia čia ne tik savo verslą, bet ir visiškai naują dalyką mūsų krašte – technikos muziejų. Esu įsitikinęs, kad turėsime dar vieną puikų, išskirtinį traukos objektą Molėtuose, kuris patiks tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus lankytojams. Su nekantrumu lauksime šio muziejaus atidarymo“, – po susitikimo kalbėjo meras S. Žvinys.

Oficialų muziejaus atidarymą verslininkas I. Mekas planuoja paskelbti 2019 metais.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top