Pradinis / Aktualijos / Iš užsienio grįžę lietuviai surengė akciją „Pasaulis Lietuvoje – mes sugrįžome į Lietuvą“

Iš užsienio grįžę lietuviai surengė akciją „Pasaulis Lietuvoje – mes sugrįžome į Lietuvą“

Lietuvių, gyvenusių užsienyje, visuomeninė organizacija (LGUVO) „Sugrįžus“ Valstybės atkūrimo dienos proga surengė simbolinę akciją „Pasaulis Lietuvoje – mes sugrįžome į Lietuvą“.

Vasario 16-osios popietę užsienyje gyvenę lietuviai, sugrįžę gyventi ir dirbti į Lietuvą, kartu su šeimų nariais ir draugais susirinko prie Gedimino pilies bokšto Vilniuje, pasipuošę lietuviškomis trispalvėmis ir vėliavomis tų šalių, iš kurių jie sugrįžo ar kuriose yra gyvenę.

Šia simboline akcija organizacija „Sugrįžus“ atkreipė visuomenės dėmesį į tai, kad lietuviai, įgiję patirties įvairiausiuose pasaulio kraštuose, grįžta gyventi į Lietuvą. Sugrįžusieji kartu su visais kuria savo ir savo valstybės ateitį ir kartu su visa Lietuva mini vieną svarbiausių Lietuvos valstybės datų – Vasario 16-ąją.

Prie Valstybės istorijos simbolio Gedimino pilies bokšto, kuriame ištisus metus plevėsuoja lietuviška trispalvė, susirinko lietuviai, kurie sugrįžo į Lietuvą iš JAV, Australijos, Airijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos, Švedijos ir kitų valstybių. Susirinkusieji dalijosi savo patirtimi ir įspūdžiais, kartu dalyvavo kituose Vasario 16-osios šventiniuose renginiuose Vilniuje.

Lietuvių, gyvenusių užsienyje, visuomeninė organizacija „Sugrįžus“ yra nepolitinė ir pelno nesiekianti organizacija. Ji įkurta 2007 m. iš JAV sugrįžusių lietuvių, bet yra atvira tautiečiams iš viso pasaulio. Pagrindiniai LGUVO „Sugrįžus“ tikslai: skatinti lietuvius iš užsienio sugrįžti į Lietuvą, dalytis patirtimi su ketinančiais grįžti į Lietuvą tautiečiais, rengti įvairius kultūrinius ir visuomeninius projektus.

LGUVO „Sugrįžus“ informacija

Capture

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top