Pradinis / Lietuviai svetur / Islandijos lietuvių bendruomenė švenčių maratoną pradėjo Moterų vakaru

Islandijos lietuvių bendruomenė švenčių maratoną pradėjo Moterų vakaru

Islandijoje pavasarį prasideda tikras įvairiausių švenčių maratonas, o kalendorius mirga marga raudonai pažymėtomis dienomis. Ilgai kentus žiemos žvarbą ir laukus pasirodant saulės spinduliukų bei žalumos, pagaliau jų sulaukus džiaugtis tikrai yra dėl ko. Patarlė sako, jog su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi. Taigi ir mes, lietuviai, neatsiliekame nuo islandų ir mokomės daug daugiau šypsotis ir linksmai švęsti šventes.

Pirmoji šventinė diena buvo balandžio 29 d. Tą dieną Islandijos lietuvių bendruomenė sukvietė visas moteris ir merginas į Moterų vakarą. Seniai kada buvo galima išvysti tiek daug klegančių moterų ir merginų, kurios nepabūgo pasipuošti ir išradingais galvos apdangalais. Tiek daug gražių bei skirtingų galvos apdangalų tikriausiai galima išvysti tik Anglijoje. Už originaliausią galvos apdangalą buvo apdovanota Ramunė, kuri nenusiminė spintoje nieko tinkamo neradusi ir paprasčiausiai atvyko dėvėdama dviratininko šalmą. Juk svarbiausia – į viską žiūrėti kūrybiškai ir su humoru, tada ir gyventi bus kur kas paprasčiau.

Renginio pagrindinės organizatorės Irena ir Jūratė šauniai pasidarbavo ir sukūrė itin jaukią vakaro atmosferą. Buvo daug eilėraščių bei visokiausių žaidimų, per kuriuos reikėjo pasmailinti liežuvėlius ir nebijoti improvizuoti. Juoko buvo iki ašarų, ir kiek neatrastų talentų išgirdome. Moterys juk moka stebinti ir visų paslapčių iš karto neatskleidžia.

Muzikinis kolektyvas „Gija“ surengė įspūdingą koncertą. Galiausiai buvo šokiai su zumbos mokytoja Neringa. Ir šiuo atveju reikėjo pasinaudoti moteriškomis gudrybėmis: Neringa, atvykusi į renginį, nustebo, jog kompiuteryje muziką kažkas netyčia ištrynė, tad teko gelbėti situaciją įdėjus mobilųjį telefoną į puodą, kad garsiau skambėtų. Moterų išradingumui ribų nėra.

http://ltis.org

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top