Pradinis / Renginiai, pramogos / Išmanioji Kauno eglė žmones džiugins visą sausio mėnesį

Išmanioji Kauno eglė žmones džiugins visą sausio mėnesį

Kalėdinis šurmulys jau pasibaigė ir gražiausių metų švenčių vėl teks laukti iki šių metų pabaigos. Vis dėlto Kauno Rotušės aikštėje stovinti pagrindinė miesto kalėdinė eglė kauniečius ir miesto svečius džiugins iki vasario 2 dienos.

„Anksčiau buvo laikomasi tradicijos pagrindinę miesto eglę nupuošti iškart po Trijų Karalių šventės. Matydami milžiniškus eglutę lankančių žmonių srautus, nusprendėme, kad ji turi džiuginti dar visą sausio mėnesį“, – teigė Povilas Mačiulis, Kauno mero pavaduotojas.

„Sulig Trijų Karalių švente baigiasi kalėdinis ir naujametinis šurmulys, tačiau pagrindinė Kauno miesto eglė Rotušės aikštėje visus džiugins iki vasario 2 dienos“, – sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas.

Šių metų Kauno eglė atrodo kaip vientisa 18 metrų aukščio eglė, tačiau ji sudaryta iš daugybės atskirų eglučių. Daili klasikinė išvaizda slepia įvairius jutiklius ir daviklius, kurie reaguoja į Rotušės aikštėje ir pačioje eglutėje besilankančių žmonių veiksmus. Dalis žaisliukų – išmanieji ir valdomi kompiuteriais.

Kauniečiai ir miesto svečiai Rotušės aikštėje gali rasti įvairių interaktyvių, į žmones reaguojančių objektų: arkliuką, mikrofoną, sukamą rankeną ir t. t. Jie internetu sujungti su interaktyviais eglutės žaislais, kurie aktyvuoti pradeda judėti.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top