Pradinis / Kinas, muzika, TV / Išmanioji televizija – naujos kartos privalumas kiekvieniems namams

Išmanioji televizija – naujos kartos privalumas kiekvieniems namams

Ką tik įsikėlėte į naujus, dar dažais kvepiančius namus? O gal tiesiog atsinaujinot senuosius ir jau po truputį dėliojatės interjero detalių ir kitus planus? Siūlome nepamiršti ir pasinaudoti naujais išmaniais privalumais, kuriuos galite turėti, jeigu įsigysite išmanųjį televizorių.

Vis daugiau televizorius gaminančių bendrovių gamina naujuosius Smart televizorius. Nors kai kuriais atžvilgiais jie ir gali skirtis, bet iš esmės jie pasižymi viena ta pačia technologija. Visi jie gali būti prijungti prie interneto Wi-Fi ryšiu. Tokie televizoriai yra viena geriausių ateities investicijų, todėl šiais laikais pirkti seno modelio prietaisus tikrai neverta.

Kartu su Smart televizoriais Lietuvoje pasirodė ir dar viena naujovė – tai išmanioji televizija. Ji išsiskiria, visų pirma, tuo, jog galėsite pamiršti visus laidus ir kabelius. Viskas, ko reikės, – tai namų internetas. Išmanioji televizija vartotojams siūlo rinktis turinį pagal savo poreikius ir tuo metu, kada jie nori. Įvairius filmus, laidas ir serialus galima atsisukti, susistabdyti ir žiūrėti televizorių tik tada, kada galite. Nebelieka poreikio derintis prie televizijos siūlomo laiko. Taip pat išmaniosios televizijos pakete galima žiūrėti ne tik tai, ką rodo vietinė televizija, bet ir pasirinkti iš jau esamos videotekos. Ten išties gausu įvairių filmų, animacinių filmukų ar serialų, kurie suskirstyti pagal žanrą, kad jums būtų patogiau pasirinkti savo mėgstamiausius.

Išmanioji televizija suteikia laisvę rinktis. Užsisakę šią paslaugą, savo mėgstamą turinį galėsite stebėti ne tik kitame televizoriuje, bet ir savo telefone, planšetėje arba kompiuteryje. Tereikės prisijungti prie individualios paskyros. Tai atlikti galėsite prie bet kurio išmaniojo įrenginio, net ir būdami, pavyzdžiui, pas ką nors svečiuose. Taip pat paskyra galėsite pasidalinti su artimaisiais. Tai išties suteikia naujų vėjų šiuolaikinėje visuomenėje, kur daugelis jau net negali įsivaizduoti savo gyvenimo be interneto ir išmaniųjų technologijų.

Jokia kabelinė televizija nesuteikia tiek daug pasirinkimo laisvės ir galimybių, kaip išmanioji. Kitas puikus dalykas, ką ji siūlo savo vartotojams, – tai trumpalaikės, dažniausiai tik vieno mėnesio, sutartys. Jeigu tai išvis galima pavadinti sutartimis. Tereikia apmokėti už vieną ateinantį paslaugos mėnesį ir jau galite naudotis išmaniąja televizija. Kabelinės televizijos paprastai kainuoja brangiai, o norint gauti pigesnius naudojimosi planus reikia sudaryti ilgalaikes (metų ar dvejų) sutartis. Tai jau yra įsipareigojimas. Jeigu apsigalvosite ar išvyksite gyventi į užsienį, jums vis tiek teks susimokėti už paslaugas, už kurias pasirašėte sutartyje.

Naudojantis išmaniąja televizija, keičiantis gyvenimo aplinkybėms ar norams, visada galima kiekvieną mėnesį užsisakyti skirtingus planus. Pavyzdžiui, kai artėja kokios nors sporto varžybos, tuos mėnesius galima papildomai rinktis sporto kanalus, o vėliau jų tiesiog atsisakyti. Internetinė televizija tam ir buvo sukurta, kad kuo geriau atitiktų visų savo klientų poreikius.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top