Pradinis / Interjeras / „Oras oras“ šilumos siurbliai ir dažniausiai užduodami klausimai

„Oras oras“ šilumos siurbliai ir dažniausiai užduodami klausimai

Oras oras šilumos siurbliai išties apsimoka: jie gali gerokai sumažinti jūsų mėnesines šildymo išlaidas ir tarnauja ilgus metus. Vis dėlto apie šią unikalią sistemą daugelis žmonių žino nepakankamai. Dalijamės specialistų atsakymais į dažniausiai kylančius klausimus.

Kas yra oro šaltinio šilumos siurbliai?

Oro šaltinio šilumos siurblys yra šaltnešio pagrindu veikianti patalpų šildymo ir karšto vandens sistema.

Kodėl verta naudoti šiuo principu veikiantį šilumos siurblį?

Oro šaltinio šilumos siurbliai gali pasiekti daugiau nei 400 % efektyvumą, kartu žymiai sumažindami planetai ir žmonėms žalingą CO2 emisiją, todėl jie yra energiją taupanti šildymo sistema, kuri tausoja aplinką. Viskas, ko reikia šiandienos žmogui!

Kaip veikia oro šaltinio šilumos siurbliai?

Oras oras šilumos siurbliai yra unikali ir pažangi šildymo bei šaldymo sistema, kuri naudoja natūralų orą ir elektrinius kompresorius šaltnešio temperatūrai padidinti, kad būtų galima šildyti patalpas ir karštą vandenį.

Kam gali būti naudojama oro šilumos siurblio šiluma?

Šiluma iš oro šilumos siurblių gali būti naudojama patalpoms šildyti ir karštam vandeniui ruošti. Šie siurbliai turi ir vėsinimo funkciją, kuri aktuali karštomis lietuviškos vasaros dienomis.

Ar oro šilumos siurbliai veikia žemoje temperatūroje?

Paprastai oras oras šilumos siurbliai produktyviai dirba net –25 ar dar žemesnėje temperatūroje, todėl puikiai tinka lietuviškam klimatui.

Ar oras oras šilumos siurbliai tinka ir komerciniams objektams?

Taip, šie pažangūs oro šaltinio šilumos siurbliai idealiai tinka naudoti tiek individualiuose būstuose, tiek komercinėse patalpose.

Ką dar svarbu žinoti apie šią sistemą?

Oras oras šilumos siurbliai geriausiai veikia, kai yra mažesnis vidaus ir lauko temperatūros skirtumas. Lygiai taip pat, kaip jūsų šaldytuvas turi veikti intensyviau karštu oru. Dėl to jie puikiai tinka grindų šildymo sistemoms. Grindys užima daug didesnį plotą nei radiatoriai, todėl joms nereikia taip įkaisti, kad būtų tiekiamas toks pat šilumos kiekis.

Oro šaltinio šilumos siurbliai taip pat turi mažesnę galią nei dujiniai ar alyvos katilai. Tai reiškia, kad jie negali tiekti šilumos taip greitai. Juos geriausia naudoti norint lėtai ilgesnį laiką šildyti namus.

Pagrindiniai oro šaltinio šilumos siurblio privalumai yra šie: labai efektyvus gaminant šilumą ir karštą vandenį; nulinis anglies dioksido kiekis, jei naudojamas taikant atsinaujinančios energijos tarifą; gali labai atitikti kitų namų šildymo sistemų eksploatacines išlaidas; montavimo išlaidas galima kompensuoti pagal katilo atnaujinimo schemą; šiuos siurblius gerokai paprasčiau ir lengviau montuoti nei žemės siurblius, kuriuos reikia kasti kieme ar sode; ši sistema reikalauja mažai priežiūros, tačiau vartotojus džiugina ilgas tarnavimo laikas. Galiausiai, kai kurios sistemos gali užtikrinti vėsinimą vasarą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top