Pradinis / Renginiai, pramogos / Įspūdingą šukuoseną iškilmingam renginiui Gintarei Songailei sukūrė vaikų auklė

Įspūdingą šukuoseną iškilmingam renginiui Gintarei Songailei sukūrė vaikų auklė

Susirinkusiųjų į Kauno lazerinės odontologijos centro įkurtuves dėmesį traukė ne tik moderni blizganti įranga, komfortiškai įrengtos erdvės, gėlių kompozicijos ir gurmaniškų vaišių stalas, bet ir Kauno „Žalgirio“ vyr. trenerio asistento Dariaus Songailos žmonos Gintarės Songailės išvaizda. Elegantiška kaunietė vakarui pasirinko įspūdingą „Herve Leger“ suknelę ir prie jos prisiderino ne ką mažiau išskirtinę šukuoseną.

G. Songailei pasipuošti ne vieną įžymybę sudominusio vienintelio tokio lazerinio odontologijos centro Lietuvoje atidarymui padėjo jos dvynukų auklė Birutė. Pastaruosius tris mėnesius mažyliais Herkumi ir Joriu padedanti rūpintis moteris yra ir profesionali kirpėja.

„Birutė jau ne kartą yra mane sušukavusi. Gaila, kad pavasarį ji išvažiuoja gyventi į Angliją“, – sakė G. Songailė.

Ilgų šviesių plaukų savininkė pasakojo anksčiau dažnai pindavusi plaukus į kasą. Tačiau tokia šukuosena, kokią sukūrė Birutė, ji anksčiau nebuvo pasidabinusi.

Suknelę G. Songailė įsigijo pernai viešėdama Kanadoje.

Išsidabinę buvo ir kiti kviestiniai vakaro svečiai – floristas Mantas Petruškevičius, papuošalų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, dizainerė Audronė Bunikienė, „Senukų“ įmonių asociacijos įkūrėjas ir prezidentas Augustinas Rakauskas, kulinarijos studijos savininkas Linas Zienius, stilistė Danguolė Pečiukonytė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė, daugybės odontologijos srities technologijų išradėjas, antras žmogus pasaulyje, panaudojęs lazerį odontologijoje, dr. Stewartas Rosenbergas.

Nuotraukų autorė Loreta Kondrotė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top