Pradinis / Grožis ir mada / Įspūdingas mados renginys su Aleksandru Vasiljevu ir žymiais Lietuvos dizaineriais

Įspūdingas mados renginys su Aleksandru Vasiljevu ir žymiais Lietuvos dizaineriais

Rugsėjo 27 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, žymus mados istorikas Aleksandras Vasiljevas dalyvaus įspūdingame teatralizuotame renginyje „Mados alchemija. XX–XXI amžiaus stiliaus ikonos“. Tai bus pokalbis apie asmenybes, suformavusias šiuolaikinę madą. Jos nesekė tendencijų, jos pačios jas kūrė. Kas tie žmonės, į kuriuos norėjo būti panašūs milijonai moterų ir vyrų? Kodėl būtent jie gavo teisę vadintis „Stiliaus ikonomis“? Kur slepiasi kiekvieno jų paslaptis? Visa tai žiūrovai sužinos iš žymaus mados istoriko lūpų.

Renginio metu 2019–2020 metų rudens ir žiemos drabužių kolekcijas pristatys Lietuvos dizainerės Agnė Kuzmickaitė, Diana Vapsvė („ModiDu.LT“), Erika Vitulskienė (Erikos Vitulskienės mados namai), Vilija Šabunkaitė ir Reda Budvilaitienė („Reda Couture“), su kuria iš arčiau galite susipažinti žurnalo LIETUVĖ rudens numeryje.

Reda Budvilaitienė

Anot R. Budvilaitienės, „Reda Couture“ prekių ženklo drabužius renkasi moterys, vertinančios kokybę ir norinčios jaustis pasitikinčios savimi. „Tiek dirbant su klientais, tiek kuriant kolekcijas ar naują drabužį dalyvauja visa komanda – dizaineris, konstruktorius, technologas ir siuvėja. Kol gimsta kolekcijos pret-a-porter modelis, skirtas parduoti, jis tobulinamas, koreguojamas ir tik tada dauginamas dydžiais, kurie atitinka mūsų geografinės vietos žmonių kūno matmenis. Kiekviena tiek konstruktyvinė, tiek dekoratyvinė siūlė yra apgalvota.

Gamybos procese naudojame tik gerus siūlus, kokybiškas įdėklines medžiagas, pamušalus ir kitus priedus – viską, kas yra svarbu, bet išorėje dažnai nematoma. Kuriame drabužius, kuriuos vilkėdama moteris jaustųsi patogiai ir pasitikinti savimi. Pats nuostabiausias įvertinimas – gauti klientės žinutę: „Reda, ačiū, žinok, aš taip gerai jaučiuosi su Tavo suknele.“ Arba nuotakos padėką po gražiausios gyvenimo šventės. Tai suteikia motyvacijos judėti pirmyn, nors ir taip nelengva būna dirbant mūsų mažutės šalies rinkoje, – pasakoja R. Budvilaitienė, kuri kurdama visada vadovaujasi įsitikinimu, kad drabužis turi puošti moterį, išryškinti privalumus ir suteikti pasitikėjimo.

Visą interviu su kūrėja kviečiame skaityti žurnalo LIETUVĖ rudens numeryje.

„Reda Couture“. Manto Kazlavicko nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top