Pradinis / Grožis ir mada / Išrastas ilgalaikis makiažas?

Išrastas ilgalaikis makiažas?

Viena didžiausių ir pastoviausių pasaulio industrijų, t. y. grožio srities, nuolat bando rasti ir pasiūlyti grožio kulto nariams naujovių, ilgalaikę jaunos išvaizdos tabletę. Tik tai nėra taip paprasta. Viena labiausiai žmonėms rūpinčių sričių yra veido sritis – jai prižiūrėti sukurta begalė sprendimų. Nors pasaulyje jau kurį laiką plačiai teikiama grožio paslauga – permanentinis makiažas, – Lietuvoje ši procedūra vis dar tik populiarėjanti. Tad kas yra tas permanentinis makiažas?

Lūpų permanentinis makiažas Vilniuje antakių mikropigmentavimas ilgalaikiu makiažu

Pirmiausia, reikia paminėti, kad permanentinis makiažas, kitaip dar vadinamas permanentu, mikrobladingu ar mikropigmentacija, yra ilgalaikis, bet ne amžinas sprendimas. Tai yra procedūra, kurios metu specialia technika į epidermio sluoksnį įvedamas tam skirtas permanentinio makiažo pigmentas. Tai yra paviršinis odos sluoksnis, jo gylis 0,4–0,8 mm. Laikui bėgant ir odą veikiant UV spinduliams, kitiems išorės veiksniams, permanentinio makiažo zona palengva nekeičiant formų ir spalvos blunka. Verta paminėti, kad šiai procedūrai būtina naudoti tik tam skirtus mikropigmentacijos pigmentus, rinktis tik kokybiškas ir pasaulyje pripažintas priemones. Juk tai yra veido sritis, mūsų išvaizdos pagrindinis elementas. Aptarkime pagrindines ilgalaikio makiažo zonas.

Antakių permanentas. Tai pati populiariausia zona, dažna moteris pirmiausia koreguoja jų formą bei spalvą. Šiai zonai galima atlikti skirtingo tipo permanentinius makiažus: ombre, mikrobladingą, plaukelių ir panašiai. Klientei ir makiažo specialistei vizualizavus norimą eskizą yra pereinama prie jo realizavimo.

Lūpų permanentinis makiažas. Vis dar populiarėjanti zona, kurią nori pagražinti moterys, lūpų priežiūrai skiriančios laiko kiekvieną dieną. Lūpoms suteikiama norima tolygi spalva, blizgumas, fiksuojami kontūrai. Lūpos atrodys nepriekaištingai bet kuriuo metu, net kelerius metus džiaugsitės puikia išvaizda.

Taip pat rinkoje galima rasti akių vokų linijų permanentinį makiažą siūlančių specialisčių.

Nors permanentinis makiažas Lietuvoje jau gerokai pasistūmėjo kaip grožio paslauga, vis dar yra dvejojančių dėl pasirinkimo. Todėl reikėtų rinktis savo srities profesionalus, atidžiai apžiūrėti jų atliktus darbus, registruotis į konsultacijas, kuriose gausite išsamesnę informaciją rūpimais klausimais.
Išsamiau apie makiažo subtilybes galite paskaityti permanentinio makiažo specialistės Vilmos Kulikauskytės interneto svetainėje https://vilma-permanent.lt/

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top