Pradinis / Kūrybos podiumas / Išskirtinių žaislų kūrėja: „Geriausia dovana vaikams – gražūs prisiminimai“

Išskirtinių žaislų kūrėja: „Geriausia dovana vaikams – gražūs prisiminimai“

Kiekviena mama nori savo vaikams to, kas geriausia. O atradusios neretai ima tuo dalytis su kitomis mamomis. Taip nutiko ir dukrelės susilaukusiai kūrybingajai Ingai Taujanskytei, nuo vaikystės mėgusiai siūti. Idėja kurti išskirtinius žaislus vaikams gimė iš sentimentalių prisiminimų apie mylimą vaikystės draugę – zuikę Rozą ir išaugo iki didelio tarpusavyje derančių produktų asortimento. Zuikiai ilgaausiai, žindymo pagalvės, pledukai, žaidimų kilimėliai, lovatiesės – visus šiuos lietuviško prekių ženklo „My Bunny & Me“ lino gaminius jungia natūralumas, praktiškumas, dailumas ir kokybė. Inga džiaugiasi galėdama bent šiek tiek prisidėti prie gražių vaikų prisiminimų.   

Zuikučiai, lininė namų tekstilė vaikams – kaip gimė toks prekių ženklo konceptas?

Viskas prasidėjo nuo lininių zuikučių su išsiuvinėtais mažylių vardais. Būdama maža turėjau patį mylimiausią žaislą – zuikę Rozą. Man atrodo, vaikystėje labai svarbu turėti tą širdžiai mieliausią žaislą, todėl norėjau, kad ir mano dukra tokį turėtų, prisimintų jį net užaugusi. Ji ir buvo mano pirmoji klientė (šypsosi).

Vėliau pradėjau kurti ir kitus lino gaminius: žindymo pagalves, žaidimų kilimėlius, lovatieses, pledukus. Visi gaminiai atsirado iš mano pačios poreikio, kilusio gimus dukrai. Juk savo vaikams norime to, kas geriausia ir kokybiškiausia.

Kokios Jūsų prekių ženklo vertybės?

Man, kaip tikriausiai ir kiekvienai mamai, labai svarbu natūralumas, praktiškumas ir kokybė. Būtent todėl savo gaminiams renkuosi tik lino audinį. Tai natūralus ir tvarus audinys, tiesiog subalansuotas mažiesiems.

Taip pat „My Bunny & Me“ yra viskas vaikams ir dėl vaikų, aš stengiuosi ne tik kurti prekę, bet ir suteikti mažiesiems gerą emociją, prisidėti prie gražios ir jaukios jų vaikystės, prie šviesių jų vaikystės prisiminimų. Mano manymu, gražūs ir jaukūs prisiminimai yra geriausia dovana mūsų vaikams.

Ką vertina Jūsų pirkėjai?

Tikiu, kad jie, kaip ir aš, vertina būtent tai, ką jau minėjau, – natūralumą, praktiškumą ir kokybę. Mano kuriami gaminiai nėra greito vartojimo ir, žinoma, turi savo kainą. Tačiau aš nesu masinio vartojimo šalininkė ir pirkėjai, kurie renkasi „My Bunny & Me“ produktus, taip pat yra sąmoningi, atsakingi vartotojai, vertinantys rankų darbą ir kokybę.

Kaip žinome, linas turi savybę greitai glamžytis. Ar klientės bijo lino namų apyvokoje?

Taip, linas tikrai labai greitai glamžosi, tačiau jam būdingos raukšlės yra autentiškumo ir geros kokybės ženklas. Man pačiai susiglamžęs linas yra gražesnis, jaukesnis, su kiekvienu skalbimu jis minkštėja ir tai yra nuostabi jo savybė. Pati savo dukros lovatiesės dar nesu lyginusi ir net neketinu to daryti (šypsosi). Tiesą sakant, iki šiol dar nesu gavusi jokio nusiskundimo ar blogo atsiliepimo dėl to, kad gaminys glamžosi. Tai tik leidžia patvirtinti, kad „My Bunny & Me“ pirkėjai išties sąmoningi ir, kaip ir aš, mėgsta bei vertina liną (šypsosi).

Ar kūryba – vienintelė Jūsų veikla?

Visada svajojau kurti, siūti, man tai yra meditacija, pomėgis. Esu be galo laiminga, kad šiandien iš savo kūrybos galiu gyventi ir mane supa vien zuikiai. Manau, tam, kad pavyktų įgyvendinti svajones, turi visiškai atsiduoti savo veiklai, nesiblaškyti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Kas labiausiai palaikė, skatino kurti prekių ženklą?

Be abejo, šeima – vyras ir dukra Amelija, kuri yra mano didžiausia kritikė ir visus gaminius išbando pirmoji. Negaliu nepaminėti ir savo labai geros draugės Astos – tinklaraščio „Saulėta virtuvė“ kūrėjos. Ji yra tikras motyvacijos užtaisas, visada mane palaiko ir įkvepia.

Ar planuojate plėsti asortimentą?

Turėti kuo didesnį asortimentą tikrai nėra mano tikslas. Prieš kurdama naują gaminį, visada kruopščiai apsvarstau, bandau, siuvu, ardau ir tobulinu, stengiuosi, kai tai būtų reikalingas ir ne tik vienam sezonui tinkamas daiktas. Žinoma, naujienų tikrai bus – juk stovėdama vietoje netobulėsiu. Tačiau greita ir masinė gamyba taip pat nėra mano siekiamybė. Todėl naujienų atsiranda tik tada, kai idėjos gimsta iš poreikio ir aš jomis patikiu.

Ko niekada nedarytumėte savo veikloje?

Niekada neapgaudinėčiau savo klientų – skaidrumas, atsakomybė ir nuoširdumas man yra be galo svarbios vertybės. Manau, kiekvienam pirkėjui taip pat. Ir niekada nekursiu to, kuo pati netikiu ir kas prieštarauja mano, kaip kūrėjos, vertybėms. Ekologija ir sąmoningas vartojimas man yra labai svarbu.

Koks gaminys Jums pats mieliausias?

Žinoma, kad Zuikis Ilgaausis (šypsosi). Nuo jo prasidėjo „My Bunny & Me“ istorija ir jis visada bus mano talismanas. Tikiuosi, kad ir mano mažieji klientai spėjo jį pamilti ir kad aš bent šiek tiek prisidedu prie gražių jų vaikystės prisiminimų.

„Jurgita Lukos Photography“ ir asmeninio archyvo nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top