Pradinis / Kinas, muzika, TV / Istorinio serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ režisierius: „Šio serialo idėją brandinau 7 metus“

Istorinio serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ režisierius: „Šio serialo idėją brandinau 7 metus“

Spalio 31 d. LRT kanale pasirodysiančio istorinio serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ aktoriai gali ramiau atsipūsti – daugiau nei pusmetį trukę filmavimo darbai baigti. Tad visa serialo kūrybinė komanda nusprendė atšvęsti šią džiaugsmingą progą ir susirinko pasilinksminti serialo filmavimo užbaigimo vakarėlyje.

Atšvęsti filmavimo pabaigos į LRT spaudos klubą Vilniuje susirinko gausi seriale dirbusi kūrybinė komanda. Serialo filmavimo pabaigtuvėse dalyvavo aktoriai Mykolas Vildžiūnas, Toma Vaškevičiūtė, Marius Repšys, Jokūbas Bareikis, Skaistė Anusevičiūtė, serialo režisierius Saulius Balandis, prodiuseris Povilas Skaisgirys, muzikos prodiuseris Lauras Lučiūnas, LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius, prodiuseris ir vienas iš serialo scenaristų Rolandas Skaisgirys, „Videometros“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė ir kiti.

LRT spaudos klube esančiame ekrane buvo rodomas ne tik meile alsuojantis istorinio serialo anonsas, bet ir geriausi kadrai iš filmavimo aikštelės, kurie nepateks į televizijos eterį. Serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ režisierius Saulius Balandis vakaro metu nostalgiškai prisiminė dienas, praleistas filmavimo aikštelėje.

„Idėją, kurią šiame seriale papasakojau, nešiojau net 7 metus. Ne vienus metus ėjau link to tikslo tikėdamas, kad gal pavyks šį projektą padaryti kitaip nei tuos vienadienius drugelius. Aktoriai, kuriuos pasirinkau, atidavė tai, ką mokėjo geriausiai. Pagal profesiją aš nesu režisierius – mano pareiga tik sudominti žmones. Norėjau atiduoti duoklę giminei ir tėvui, visiems žmonėms, kurie tiek atidavė Lietuvai“, – kalbėjo S. Balandis.

Vieną pagrindinių vaidmenų istoriniame seriale atlikęs M. Vildžiūnas tikino, kad jame pavaizduota istorija palies kiekvieną Lietuvos šeimą: „Šitas serialas bus artimas kiekvienai šeimai – norisi, kad kiekviena šeima stebėtų ir eterio laiką leistų šeimyniškai. Čia buvo kuriama žmonių istorija, atskleidžianti kasdienį gyvenimą. Dažnai filmuojant atrodo, kad reikia viską išdidinti, bet čia mes rodome, kaip visi elgėsi kasdien. Mums pavyko parodyti paprastų žmonių gyvenimą nepaprastomis aplinkybėmis.“

Istorinis karinis serialas „Laisvės kaina. Savanoriai“ pasakos apie Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymą ir vėlesnius Lietuvai svarbius įvykius. Visu šimtmečiu atgal nukelsiantis serialas atskleis ne tik didingą mūsų šalies istoriją, bet ir draugystės bei meilės dramą, nuožmią laisvės ir tikslo siekimo kovą. Serialo kūrėjai pasakoja, kad „Laisvės kaina. Savanoriai“ kuriamas norint pažymėti ypatingą progą ir yra skirtas paminėti šimtosioms Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo metinėms.

Pagrindinius vaidmenis istoriniame seriale kuria žymiausi šalies aktoriai: Toma Vaškevičiūtė, Eglė Špokaitė, Darius Meškauskas, Mykolas Vildžiūnas, Jokūbas Bareikis, Algirdas Gradauskas, Marius Repšys. Seriale taip pat vaidina Nerijus Gadliauskas, Andrius Bialobžeskis, Vitas Tomkus, Liubomiras Laucevičius, Šarūnas Puidokas ir kiti žinomi aktoriai.

Serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ filmavimo užkulisiai: https://www.youtube.com/watch?v=2ZdEbA0It_M&feature=youtu.be

lrt.lt nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top