Pradinis / Lietuviai svetur / JAV lietuvių bendruomenė apdovanota „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“

JAV lietuvių bendruomenė apdovanota „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“

Kovo 7 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ministerijos garbės ženklu – „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“ už lietuvybės puoselėjimą ir lietuvių kultūros sklaidą apdovanojo JAV lietuvių bendruomenę. Apdovanojimą ministras įteikė bendruomenės pirmininkei Sigitai Šimkuvienei-Rosen Vašingtone surengto iškilmingo Lietuvos valstybės šimtmečiui skirto priėmimo metu.

„Šiandien švenčiame Lietuvos laisvę ir Lietuvos–Amerikos partnerystę dideliame draugų būryje. Norėtųsi padėkoti kiekvienam asmeniškai, tačiau ypatingą padėką reiškiu JAV lietuvių bendruomenei, kuri visuomet kovojo už Lietuvos laisvę, už mūsų tradicijų ir kultūros išlaikymą ir dėl to dirbo. Reiškiu padėką iš visos širdies“, – sakė L. Linkevičius.

Ministras taip pat pažymėjo, kad Lietuvos ir JAV strateginė partnerystė yra labai svarbi toliau stiprinant Lietuvos nepriklausomybę ir transatlantinius ryšius.

Lietuvą atkurto valstybingumo šimtmečio proga sveikino senatorius Richardas Durbinas, kongresmenas Johnas Shimkus, JAV Valstybės sekretoriaus pavaduotojas Europos ir Eurazijos reikalams Wessas Mitchellas.

Kovo 7 dieną ministras L. Linkevičius taip pat dalyvavo Lietuvos ambasadoje Vašingtone surengtame kasmetiniame Lietuvos garbės konsulų, akredituotų JAV ir Meksikai, susitikime ir nevyriausybinių JAV organizacijų diskusijoje išreiškė nuomonę apie paramą Rusijos pilietinei visuomenei.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top