Pradinis / Renginiai, pramogos / Jos balsas sustabdo laiką…

Jos balsas sustabdo laiką…

178Perukua (Peruquois) populiarumas visame pasaulyje auga žaibo greičiu. Jos muzika ir giesmės paliečia sakralinio garso mylėtojų bei tikrų muzikos gurmanų, teikiančių prioritetą džiazui, širdis. Rugsėjo 28 d. ši australijos atlikėja po dviejų metų pertraukos pasirodys Lietuvos publikai. Šįkart M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatro salėje Vilniuje.

Pradžia iki susitikimo…

Pirmą kartą Perukua balsą išgirdau prieš trejus metus, kuomet draugas iš Australijos pasidalino jos muzikos įrašu. Ji tapo mano įkvėpimu: negalėjau nedainuoti nesuprantamų senovinių žodžių iš jos giesmių, jausdama, kaip jie paliečia mano sielą, kaip jie veikia mano kūną… Labai norėjau ją pažinti iš arčiau, ieškojau įrašų internete… Vėliau įsitikinau, kad viskas, kaip gyvenimo sraute, ateina savo laiku. Tiesiog vieną dieną gavau laiškelį ir Latvijos: „Alicija, Indijoje sutikome nuostabią moterį, kuri dainuoja tiesiai iš širdies. Kviesime ją į Latviją, todėl pagalvojome, gal tau tai irgi būtų įdomu ir norėtum ją pakviesti į Lietuvą?“ Taip, tai buvo Peruquois.

Susitikimas…

Tai buvo jos koncertinis turas su nuostabiu fleitos meistru Prafulu. Suorganizuoti koncertą tada turėjome visai nedaug laiko, be to, buvo vasara. Tačiau draugai, kaip ir visada, nenuvylė – jų pagalba visi bilietai į Šv. Kotrynos bažnyčios koncerto salę buvo išparduoti! O pats koncertas pranoko visus lūkesčius: galingas energijos srautas jau po dviejų dainų pakėlė visus nuo kėdžių – visi šoko! Ar galite patikėti – visi šoko bažnyčioje! Pasak pačios Perukua, ar gali būti geresnė vieta šokiui nei Dievo namai?. Šoko žmonės, nors atrodė, jog šoko angelai… Nuostabi muzika ir jausmingas, gilus Perukua balsas neleido ilgai sėdėti – visų kūnai virpėjo, kvėpavo, judėjo… Kitą dieną vyko seminaras moterims – tikra moteriškumo šventė. Nuostabių, gražių, stiprių ir drąsių, subtilių bei dar nepasitikinčių savimi – susirinko galingas moterų būrys, alsuojantis vieningu kvėpavimu, giedantis vieningu Žemės ir Širdies balsu… Stipru. Gražu. Labai jautru ir nauja moterims, nes dauguma jų dar neįpratusių galvoti apie savo moteriškumą, kaip sakralųjį.

Dar vienas susitikimas…

Praėjo dveji metai… Keičiausi aš, keitėsi ir Perukua. Dar tada ji pasidalino savo laime, kad sutiko mylimąjį Drago (Dragoslavas). Jis tapo jos vyras, geriausias draugas ir partneris. Jis atvyksta šiemet  drauge su ja. Kai šiemet planavome atostogas, visiškai atsitiktinai išsirinkome mažą Portugalijos miestelį prie vandenyno, kuriame apsigyveno Perukua su Dragoslavu! Tarsi to būtų maža, susitikome su jais netikėtai laukiniame paplūdimyje!

Bus ir dar vienas…

Ruošiamės, laukiame. Perukua ir Dragoslavas irgi dalyvauja pasiruošimuose, domisi Lietuva, Lietuvos moterimis, jų poreikiais. Daug tame nuoširdžios meilės, noro dalintis ir palaikymo.

Parengė Alicija Eiliakas

 

Komentaras

  1. Šiemet Peruquois atvyksta į Lietuvą su Worls music grupe BARAKA –
    kiekvienas jos koncertas tai naujas nuotykis ir tikra Gyvenimo Šventė…
    Laukiame.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: