Pradinis / Renginiai, pramogos / K. Kaikarytės gimtadienis neapsiėjo be moliūgų

K. Kaikarytės gimtadienis neapsiėjo be moliūgų

Švenčiant renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės ir plastikos chirurgo Vyginto Kaikario dukters Kristės aštuonioliktąjį gimtadienį, neapsieita be Helovino temos. Spalio 27 d. gimusi mergina pasiūlė draugams ne tik dėvėti teminius drabužius, bet ir „pasipuošti“ specialiu makiažu. Ruošiantis šventei išradingai panaudota apie pusšimtį moliūgų.

Pasirengimas K. Kaikarytės gimtadieniui prasidėjo prieš kelias savaites, kai jubiliatės mama iš vieno ūkio namo parvežė daugiau nei pusšimtį įvairių formų moliūgų. Reikėjo juos išpjaustyti ir suteikti jiems helovinišką išvaizdą. Per gimtadienį moliūgai buvo panaudoti ir kaip dekoracijos, ir kaip indai maistui.

Jūreiviai, kaliniai, gelbėtojai, supermenai, velniukės, damos, malvinos, kunigai, vienuoliai ir kiti kraupiosios nakties personažai į šventės vietą Kaune ėmė plūsti 19 valandą.

Svečius pasitiko ne tik pati jubiliatė, bet ir makiažus pagal iš katalogo išsirinktus pavyzdžius padaryti pasiruošę „Švenčių miesto“ specialistai, taip pat Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys. Pastarieji džiugino įvairiais žaidimais. Šventę vainikavo raganos kepurės tortas.

„Man patinka Helovinas. Tik Lietuvoje jis nelabai švenčiamas. Norėčiau tą dieną nuvykti į Ameriką vien tam, kad galėčiau eiti pas kaimynus ir sakyti: „Saldainis arba pokštas“!“ – su šypsena tvirtino aštuonioliktojo gimtadienio sulaukusi S. Dariaus ir S. Girėno mokyklos dvyliktokė K. Kaikarytė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top