Pradinis / Kelionės / Ką daryti, kai automobilyje sugenda elektros sistema?

Ką daryti, kai automobilyje sugenda elektros sistema?

Tinkamas šiuolaikinių automobilių veikimas labai priklauso nuo elektros sistemų. Kintamosios srovės generatorius, akumuliatorius ir kitos elektros bei elektroninės sistemos valdo didžiąją dalį jūsų automobilio funkcionalumo, o jei jos pradės gesti, galite susidurti su įvairiomis problemomis. Tačiau tokias problemas jums gali padėti išspręsti autoelektrikas.

Gali būti lengva klaidingai diagnozuoti transporto priemonės elektros problemas. Norint išsiaiškinti tikslias elektronikos problemas, reikia specialių žinių ir darbo patirties. Dalijamės keliais patarimais ir dažniausiai pasitaikančiais ženklais, rodančiais, kad jūsų automobilyje yra elektros problemų.

Variklis neveikia tinkamai

Varikliui užvesti reikia elektros energijos. Per uždegimo jungiklį akumuliatorius turi tiekti kibirkštį per uždegimo žvakę, kuri uždega degalus variklyje. Jei variklis neveikia tinkamai, tai gali būti blogo akumuliatoriaus, generatoriaus ar kitos su elektra susijusios problemos požymis.

Automobilio kintamosios srovės generatorius turi gerai veikti su akumuliatoriumi, kad įkrautų transporto priemonės elektros sistemą. Blogas generatorius neabejotinai paveiks jūsų automobilį įvairiais būdais.

Dažniausiai pasitaikanti problema yra spustelėjimas, kai pasukate raktelį ir bandote užvesti automobilį. Tai reiškia, jog sistemoje nėra pakankamai srovės, kad būtų galima įjungti variklį. Paprastai tai sukelia išsikrovęs arba blogas akumuliatorius, tačiau problemos šaltinis taip pat gali būti starteris.

Starterio variklis uždegimo metu turi apversti variklį ir leisti įvykti viskam kitam. Starterio variklis leidžia varikliui siurbti orą, kai įjungtas degimas.

Jei sukdami girdite „šlifavimo“ garsą, tai gali būti dėl blogo starterio arba sugedusio smagračio žiedo. Jei jūsų automobilis senesnis ir turi didelę ridą, labai tikėtina, kad gedimas elektros sistemoje. Jei tai kartojasi, labai rekomenduojama atlikti elektros diagnostiką. Taip pat rekomenduojama atlikti planinę techninę priežiūrą, kad jūsų automobilis išliktų geros būklės.

Iškilo akumuliatoriaus problemų

Jei kyla problemų dėl akumuliatoriaus, pirmiausia atlikite elektros sistemų patikrą. Dauguma automobilių akumuliatorių tarnauja apie 5 metus (esant karštam klimatui trumpiau), todėl problema gali būti išsikrovęs arba sugedęs akumuliatorius. Pasirūpinkite, kad taip nenutiktų, kas kažkiek laiko jį įkraukite.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top