Pradinis / KARJERA / Patogiausi būdai siųsti „express“ siuntas

Patogiausi būdai siųsti „express“ siuntas

Jei ieškote pigiausio būdo išsiųsti siuntą, tai nereiškia, kad reikia naudotis lėčiausia paslauga. Dažnai galima gauti pristatymo nuolaidų. Jei vykdote el. prekybos verslą, neturėtumėte mokėti mažmeninio pristatymo tarifais. Naudojant skatinamąsias programas, siuntimo programinę įrangą ir derybų būdu galima gauti nuolaidų iš pagrindinių vežėjų. Nepamirškite, kad vienas iš geriausių siuntimo būdų yra siųsti per paštomatus.

Pigiausias pristatymo būdas, atsižvelgiant į pristatymo greitį

Skirtingos paslaugos užtikrina pristatymą per tam tikrus terminus. Sudarėme pageidaujamų paslaugų sąrašą kai kuriems įprastiems pristatymo terminams. Atminkite, kad šios paslaugos yra susijusios su lengvesniais siuntiniais.

Geriausi 2–3 dienų pristatymo variantai

2–3 dienų pristatymas paprastai geriausiai veikia naudojant USPS Priority Mail. Nors FedEx ir UPS Ground siūlo panašius pristatymo laikus, USPS paprastai siūlo mažiausius tarifus. Tačiau jei siuntinys sveria daugiau nei 7 kg, UPS ir FedEx pradeda siūlyti konkurencingesnius tarifus.

GERIAUSIOS 2 dienų pristatymo galimybės

Svarbu pažymėti, kad USPS neteikia jokių paslaugų su 2 dienų pristatymo garantija. Taigi, bet kokius siuntinius, kuriuos reikia pristatyti per 2 dienas, geriausia siųsti pasirinkus FedEx 2 Day arba UPS 2nd Day, nes jie siūlo šį laikotarpį.

Geriausios kitos dienos pristatymo parinktys

Kitos dienos / nakties pristatymas yra tas variantas, kai FedEx ir UPS pradeda siūlyti USPS konkurencingas kainas. Kadangi strateginių centrų yra visame pasaulyje, FedEx ir UPS yra dažnai pasirenkami kaip greitojo – express – pristatymo vežėjai.

Geriausias kitos dienos pristatymas

UPS ir FedEx siūlo pristatymą iki kitos dienos vidurdienio. UPS ir FedEx įkainiai labai nesiskiria. Tad galima rinktis iš šių dviejų vežėjų.

Pigiausias siuntimo būdas, atsižvelgiant į pakuotės dydį

Nuo siuntinio dydžio nemažai priklausys jūsų siuntimo tarifas. Kuo daugiau vietos sunkvežimyje užima pakuotė, tuo mažiau siuntų vežėjas gali gabenti vienu metu. Vienas iš būdų išlaikyti pastovias siuntimo išlaidas yra pasirinkti vienodo tarifo paketus.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top