Pradinis / Kelionės / Kaip greitai pervežti konteinerius?

Kaip greitai pervežti konteinerius?

Daug kasdien naudojamų prekių – nuo maisto iki vaistų, išmaniųjų telefonų ir baldų – dažnai keliauja dideliais atstumais per tarptautines sienas, kad mus pasiektų. Kilimai iš Indijos, keramika iš Turkijos arba drabužiai ir pramoninės prekės iš Kinijos (stulbinantys 90 % iš maždaug 11 mlrd. tonų kasmet gabenamų prekių) keliauja jūra. Beveik 60 % jų gabenama dideliuose konteineriuose, o tokios prekės kaip žalia nafta ar grūdai gabenamos tiesiai į laivo korpusą.

Nieko keisto, kad konteinerių gabenimą galima vadinti tarptautinės prekybos pagrindu. Už savalaikį ir tikslų krovinių gabenimą konteineriuose visame pasaulyje esančiais laivybos maršrutais slypi tikslus mokslas. Jei norite importuoti prekes ir daugiau sužinoti apie konteinerių gabenimą, esate tinkamoje vietoje.

Kaip greitai gabenami kroviniai konteineriais?

Konteinerių pervežimas tarptautiniu mastu ir šalies viduje daugiausia apima tris transporto rūšis.

Krovinių gabenimas jūra

Krovinių gabenimas jūra yra labiausiai paplitęs tarptautinio krovinių gabenimo būdas. Jis taikomas įvairioms prekėms gabenti – nuo žalios naftos, žaliavų ir pramonės įrangos iki automobilių, vaisių, pieno produktų, mėsos, drabužių ir kt. Prekės gabenamos didžiuliais konteinerių laivais. Jei siunčiate didelio svorio ir tūrio siuntą, geriausias pasirinkimas yra gabenimas jūra. Tačiau šis gabenimas gali užtrukti.

Oro krovinių gabenimas

Krovinių gabenimas oro transportu geriausiai tinka nedideliam prekių kiekiui, kurį reikia greitai išsiųsti. Tai taip pat geras pasirinkimas vertingesnėms prekėms ir greitosioms siuntoms. Oro kroviniai gali būti dokumentai, plataus vartojimo prekės, tekstilė, madingi drabužiai ir kt.

Kroviniams gabenti oro transportu naudojami vienetiniai krovinių įrenginiai – padėklai arba konteineriai. Padėklai yra aliuminio plokštės, kurios gali tilpti į krovinių triumą ir būti užfiksuotos vietoje. Krovinys ant šių palečių tvirtinamas tinklais. Konteineriai, pagaminti iš aliuminio arba aliuminio ir plastiko derinio, yra uždaros dėžės, naudojamos kroviniams gabenti oro transportu.

Krovinių gabenimas geležinkeliu

Krovinių gabenimas geležinkeliais – tai geležinkelių naudojimas kroviniams gabenti šalies viduje ir tarptautiniu mastu. Tinka dideliems kroviniams gabenti dideliais atstumais. Tai pigesnis būdas gabenti krovinius didesniais atstumais. Jis yra saugus, o gedimų tikimybė maža.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top