Pradinis / Interjeras / Medinės durys: ar žinote, kodėl jos laikomos geriausiu pasirinkimu?

Medinės durys: ar žinote, kodėl jos laikomos geriausiu pasirinkimu?

Vieni užduoda klausimą – „Kodėl žmonės renkasi medines duris?“, o kiti be jokių svarstymų yra apsisprendę ir žino, kad savo namuose ar bet kokiose kitose nuosavose patalpose nori turėti tik medines duris, ir net nesileidžia perkalbami. Ekspertai šiuo klausimu irgi vieningai sutaria, kad medinės durys kelerius metus buvo populiarus pasirinkimas, o dabar jau vėl tampa vienu iš populiariausiųjų. Tikriausiai šio gaminio natūralumas, ekologiškumas ir kuriamas jaukumo įspūdis paverčia šias duris tokiomis paklausiomis. Bet šis straipsnis ne tiems, kurie žino, kad bet kokiu atveju rinksis medines duris. Šis straipsnis tiems, kurie vis dar dvejoja ir svarsto, ką pasirinkti.

Pexels nuotr.

Medinių durų pasirinkimas: faktai kalba patys už save

Kalbant apie medinių durų pranašumus, reikėtų pasakyti, kad jos yra daug tvirtesnės už daugumą plastikinių, metalinių ar kitos rūšies durų. Taip pat šios durys įvardijamos kaip energijos taupymo priemonė, nes mediena yra natūrali izoliacinė medžiaga. Paminėtinas pranašumus ir šių durų ilgaamžiškumas: jei durys tvarkingai prižiūrimos ir prireikus atnaujinamos, jos gali būti naudojamos net kelis dešimtmečius. Tiesa, nereikia baimintis dėl medinių durų priežiūros. Dažnai pakanka reguliariai valyti nuo durų dulkes ir kitus nešvarumus, kartais – apdoroti medieną specialiais aliejais ir lakais, kad būtų išlaikyta jos spalva ir glotnumas. O jei ši rekomendacija nepadeda, tai, išsikvietus šios srities profesionalus, medinės durys nekels galvos skausmo net ir po daugybės metų naudojimo. Medinės durys gali būti ir restauruojamos, tad atkurti jų grožį ir funkcionalumą nesunku. Ir šie pranašumai – dar ne viskas.

Medinės durys yra atsparios ugniai. O jeigu jos yra apdorojamos specialiomis medžiagomis, jų atsparumas ugniai dar padidėja.

Medinės durys pasižymi puikia izoliacija. Jos gali izoliuoti triukšmą (pavyzdžiui, padėti sumažinti triukšmą tarp kambarių), todėl yra populiarus pasirinkimas ne tik namuose, bet ir viešbučiuose, biuruose ir kitose komercinėse patalpose.

Medinės durys atsparios drėgmei. Specialistai rekomenduoja iš karto medines duris padengti  specialiomis medžiagomis, kad jos būtų atsparios vandeniui, drėgmei ir kitiems išorės veiksniams, kurie gali sukelti medienos puvimą ar kitų problemų.

Medienos rūšys ir medinių durų pritaikymo sprendimai

Ne paslaptis, kad medinės durys gali būti pagamintos iš įvairių medienos rūšių, tokių kaip ąžuolas, pušis, eglė ir kt. Kiekviena medienos rūšis turi savo unikalias savybes, su jomis gali supažindinti durų gamintojai ar montuotojai. Taip pat apie medienos rūšis ir jų savybes galima paskaityti durų gamintojų oficialiose interneto svetainėse. Pavyzdžiui, jau daugybę metų šioje rinkoje veikianti įmonė „Megamas“ apibūdina visas – tiek populiariausias, tiek rečiausiai pasirenkamas – medienos rūšis.

Renkantis medienos rūšį, reikia atsižvelgti ir į stilius. Iš esmės medinės durys gali būti priderintos prie įvairių stilių ir interjero dizainų. Galima pasirinkti ir durų spalvas, kad jos dar labiau derėtų prie interjero. Išties nesunku išsirinkti tokias duris, kurios atitiks individualius poreikius.

Medinės durys gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Jos yra puikus pasirinkimas kaip įėjimo durys, vidaus durys, balkono durys ir kt.

Medinių durų kaina ir montavimas irgi svarbus kriterijus renkantis

Reikėtų pasakyti, kad medis yra brangesnė medžiaga nei metalas ar plastikas – durų kaina priklauso nuo medienos kokybės, dydžio, dizaino ir kitų veiksnių. Taigi, svarbu rinktis patikimus ir kokybiškus gamintojus, kad būtų užtikrintas saugus ir ilgalaikis medinių durų naudojimas.

O kaip pasirinkti tinkamą durų gamintoją? Geriausia ir saugiausia rinktis tuos, kurie rinkoje veikia daugybę metų. Paprastai tokie durų gamintojai siūlo sertifikuotas medines duris, kurios atitinka saugumo ir kokybės standartus. Taip pat tokios durys yra montuojamos kvalifikuotų specialistų, o tai labai svarbu durų kokybei užtikrinti.

Medinės durys gali būti standartinių matmenų arba būti pagamintos pagal individualius užsakymus, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius ir skonį.

Medinės durys yra ekologiškas pasirinkimas, nes mediena yra natūrali, perdirbama ir tvari. Be to, medinės durys gali padidinti namų energijos efektyvumą, sumažindamos šilumos sąnaudas. Apsisprendėte? UAB Megamas komanda pasirengusi įgyvendinti jūsų norus. Su specialistais galite susisiekti telefonu +3706 460 9870 arba el. paštu info@megamas.lt.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top