Pradinis / Interjeras / Kaip įrėmintas drobes derinti su kitų tipų sienų dekoru

Kaip įrėmintas drobes derinti su kitų tipų sienų dekoru

Sienų dekoras atlieka svarbų vaidmenį nustatant kambario atmosferą ir charakterį. Jis atspindi jūsų asmenybę ir stilių, todėl yra esminis interjero dizaino aspektas. Iš įvairių galimų variantų drobės su įrėminimu išsiskiria kaip universalūs ir laikui nepavaldūs kūriniai, galintys suteikti jūsų erdvei meninį atspalvį. Tačiau, norint pasiekti tobulą įrėmintų drobių derinį su kitais sienų dekoro tipais, reikia kruopštaus požiūrio. Šiame straipsnyje patarsime, kaip sklandžiai derinti įrėmintas drobes su kitais sienų dekoro tipais, kad savo gyvenamąją erdvę padarytumėte estetiškesnę.

Tinkamo derinio pasirinkimas

Sėkmingo sienų dekoro derinio raktas yra pusiausvyra ir harmonija. Rinkdamiesi darbus atsižvelkite į bendrą kambario temą ir spalvų paletę. Jei turite įrėmintų drobių su drąsiomis, ryškiomis spalvomis, papildykite jas subtilesniais arba vienspalviais elementais, kad neužgožtumėte erdvės. Ir atvirkščiai, jei jūsų printai ant drobės yra santūresni, apsvarstykite galimybę pridėti šiek tiek spalvų prie kitų dekoro elementų.

Įtraukite įvairias tekstūras ir medžiagas, kad suteiktumėte aranžuotei gilumo. Pavyzdžiui, sukomponuokite drobę su kaimišku mediniu rėmu ir elegantišką metalinę sieninę skulptūrą, kad sukurtumėte įdomų kontrastą. Nepamirškite, kad tikslas – sukurti vientisą vaizdą, kartu suteikiant vizualinio įdomumo.

Vieta ir išdėstymas

Įrėmintų drobių ir kito sienų dekoro išdėstymas yra labai svarbus. Pirmiausia nustatykite pagrindinį kambario tašką, kuris gali būti židinys, didelis langas arba baldas. Sienų dekoracijas išdėliokite aplink šį centrinį tašką, kad atkreiptumėte į jį dėmesį.

Apsvarstykite, kokiame aukštyje kabinsite savo dirbinius. Paprastai idealus aukštis meno kūriniams žiūrėti yra akių lygyje. Tačiau nebijokite laužyti taisyklių ir eksperimentuoti su skirtingais aukščiais, kad sukurtumėte dinamišką ir įdomų išdėstymą.

Išlaikykite vienodus tarpus tarp kūrinių. Kad tarpai būtų tolygūs, galite naudoti plaštakos pločio arba kartono gabalėlį. Tai suteiks jūsų sienų dekorui poliruotą ir gerai apgalvotą išvaizdą.

Vizualinio įdomumo kūrimas

Kad sienų dekoro išdėstymas būtų vizualiai patrauklus, sumaišykite skirtingų dydžių ir formų elementus. Derinkite įvairaus dydžio įrėmintas drobes su kitomis sienų dekoracijomis, pavyzdžiui, veidrodžiais, laikrodžiais ar dekoratyvinėmis lentynomis. Tokia įvairovė jūsų erdvei suteiks gilumo ir intrigos.

Atsižvelkite į nelyginių skaičių taisyklę. Nelyginį daiktų skaičių, pavyzdžiui, tris ar penkis, išdėstyti vizualiai patraukliau nei lyginį. Taip sukuriamas subalansuotas, bet šiek tiek asimetriškas vaizdas, prikaustantis akies dėmesį.

Strategiškai įtraukite apšvietimą, kad išryškintumėte sienų dekorą. Naudokite sieninius šviestuvus arba paveikslų šviestuvus, kad pabrėžtumėte įrėmintas drobes ir sukurtumėte šiltą ir kviečiančią atmosferą.

Atmintinė

Įrėmintų drobių įtraukimas į sienų dekorą gali paversti jūsų gyvenamąją erdvę asmenine galerija. Pasirinkę tinkamą derinį, kruopščiai išdėlioję darbus, galite sukurti harmoningą ir žavų dizainą. Atminkite, kad mene ir dizaine nėra griežtų taisyklių, todėl būkite kūrybingi ir eksperimentuokite, kol rasite tobulą derinį, atspindintį jūsų unikalų stilių ir asmenybę. Pakelkite savo namų estetiką derindami įrėmintas drobes su kitų rūšių sienų dekoru ir paverskite savo gyvenamąją erdvę tikru meno kūriniu.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top